Reklama

Reklama

Bin Hyeon

Bin Hyeon

nar. 25.09.1982 (39 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Bin Hyeon se narodil jako Kim Tae-pyung 25.9.1982 ve znamení Vah v jihokorejském Soulu, kde vyrostl společně se starším bratrem. V roce 2004 úspěšně ukončil studium na soulské univerzitě Chung-Ang.Jeho první herecká zkušenost se pojí se sitcomem NEW NONSTOP 4 (2003), v témže roce si zahrál ve vedlejší roli v seriálu BODYGUARD, ale ani jedním z těchto seriálů se příliš nezviditelnil. To se podařilo až o rok později, a to filmem DOLRYEOACHI se svou rolí studenta,… (více)

Zajímavosti (9)

  • Od 7. března 2011 do 6. prosince 2012 se účastnil povinného vojenského výcviku. (kklepkaa)

Láska padá z nebe - Epizoda 12 (2020)

  • V tejto epizóde hrá Ri Jung Hyuk (Hyun Bin) počítačovú hru a scéna je podfarbená gitarovým sólom. Toto sólo odkazuje na seriál Vzpomínky na Alhambru (2018), ktorého celý dej je založený na počítačovej hre, striedavo sa odohráva vo virtuálnej realite a práve Hyun Bin v ňom hrá hlavnú úlohu. (jarah)

Když rozkvétá kamélie (2019)

  • Mnoho fanoušků mimo Jižní Koreu uznalo skvělý výkon představitele hlavní role Kang Ha Neula, ale stále nevěděli, proč téměř všechna ocenění za hlavní mužskou roli v seriálu na mnoha gala-večerech, kde se udělovaly ceny, vyhrává právě on a proč oblíbené hvězdy jako Park Seo-Joon ze seriálu Itaewon Class (od r. 2020) nebo Hyun-Bin z obrovsky populárního hitu Crash Landing on You (od r. 2019), téměř vždy ostrouhají. Vysvětlení podali právě fanoušci a diváci v Jižní Korei, kteří k výbornému hereckému výkonu Kang Ha Neula dodali, že zahraniční divák nedokáže plně ocenit hercův skvělě zvládnutý „vesnický“ přízvuk, který je pro podobné přímořské maloměsta provincie Severní Kjongsang typický. (Roby)

Galerie (180)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(62)

Reklama

Reklama