Reklama

Reklama

Rae-won Kim

Rae-won Kim

nar. 19.03.1981 (41 let)
Kangnung, provincie Kangwon, Jižní Korea

Biografie (1)

Kim Rae-won se narodil 19 března, roku 1981. Tento již populární korejský herec odstartoval svoji hereckou kariéru jako teenager. Jeho dětský sen byl stát se basketbalovým hráčem, byl zničen když si zranil šlachy na kotníku na basketbalovém hřišti. Díky tomu se dostal na hereckou dráhu a neskončil jako hráč basketbalové ligy. Začátky měl těžké, objevoval se jen ve vedlejších rolích, až v roce 2003 dostal svoji první velkou roli po boku Su-jeong Lim ve filmu AIENJI… (více)

Zajímavosti (2)

Gangnam 1970 (2015)

  • Jihokorejský herec Rae-won Kim byl před natáčením snímku samotným režisérem požádán, aby do začátku natáčení shodil celých patnáct kilogramů ze své tehdejší váhy. To pro reálnost své charakterní postavy, díky čemuž měly pěstní souboje či další filmové potyčky vypadat věrohodněji. Herci se to povedlo za celý jeden měsíc. (Conspi)

Maentange heding (2009)

  • Se seriálem byl od samotného počátku spojován i herec Rae-won Kim (Insadong Scandal (2009)). Ten byl hlavním adeptem pro ztvárnění hlavní mužské role, Bong-kun Cha. To se ale z důvodů mnoha odkladů data začátku natáčení nakonec nestalo, a herec byl nucen násleně nastoupit povinné dvouleté vojenské služby jihokorejské armády. (Conspi)

Galerie (125)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(7)

Reklama

Reklama