Reklama

Reklama

Zvukař

Filmy
1993

Pozůstalost (TV film)

1992

Franz a Felice (TV film)

1991

Lhát se nemá, princezno! (TV film)

 

Talisman (TV film)

1990

Heřmánková víla (TV film)

 

Motýl na anténě (TV film)

 

Plivník (TV film)

 

Pofoukej mi jahody (TV film)

 

Popel a hvězdy (TV film)

Reklama

Reklama

 

Pán plamínků (TV film)

 

Přes padací mosty (TV film)

 

Všechny krásy života (TV film)

1989

Kdo probudí Pindruše ...? (TV film)

 

Naděje má hluboké dno (TV film)

 

O princi, který měl smůlu (TV film)

 

Pot, lesk a potlesk (TV film)

 

Rubín má barvu krve (TV film)

 

Sama uprostřed noci (TV film)

 

Sedm bílých plášťů (TV film)

 

Trezor (TV film)

 

Vítězná prohra (TV film)

 

Zpráva o jednom souboji (TV film)

1988

Dvojčata (TV film)

 

Komu straší ve věži (TV film)

 

Lék pod kůži (TV film)

 

Motanice (TV film)

 

Moudrá sova (TV film)

 

My se vlka nebojíme (TV film)

 

O princi Bečkovi (TV film)

 

Paní Liška (TV film)

 

Proces s vrahy Martynové (TV film)

 

Sedm sestřiček (TV film)

 

Setníkův štít (TV film)

 

Zlatý copánek (TV film)

 

Čertova skála (TV film)

1987

Já, ty, on (TV film)

 

Nepolepšitelný starý muž (TV film)

 

O čem sní mladé dívky (TV film)

 

Srdíčko (TV film)

 

Tajemství čínského velblouda (TV film)

 

Ty, ty, Yetti (TV film)

1986

Klobouk, měšec a láska (TV film)

 

O štěstí a kráse (TV film)

 

Ohnivé ženy se vracejí (TV film)

 

Plaváček (TV film)

 

Pohádka o lidské duši (TV film)

 

Preceptor (TV film)

 

Píseň o statečném Heřmanovi a sličné Jitce (TV film)

 

Stopy ve skle (TV film)

 

Výsledek testu (TV film)

 

Zikmund řečený Šelma ryšavá (TV film)

1985

Domek u lesa (TV film)

 

Gobseck (TV film)

 

Když hraje klarinet (TV film)

 

Lucie a Marta (TV film)

 

Milenci paní Suzanne (TV film)

 

Mládě (TV film)

 

Nebožtík si nepřál květy (TV film)

 

O Rozárce a zakletém králi (TV film)

 

O loupežníku Olbramovi (TV film)

 

Odpouštím ti, tatínku (TV film)

 

Princezny nejsou vždycky na vdávání (TV film)

 

Pusu, pusu, pusu! (TV film)

 

Rudin (TV film)

 

Sedmipírek (TV film)

 

Slunečnice (TV film)

 

Spící princ (TV film)

 

Tchyně (TV film)

 

Žáku Kašíku, nežeň se! (TV film)

1984

Budulínek Mandelinka (TV film)

 

Lupa je tlustý sklo (TV film)

 

Nejdelší návrat (TV film)

 

O nosaté čarodějnici (TV film)

 

O princezně Solimánské (TV film)

 

Ohnivé ženy (TV film)

 

Tři princezny tanečnice (TV film)

 

Žofka z Janovic (TV film)

1983

Devátá smrt (TV film)

 

Krásná vyhlídka aneb Bellevue (TV film)

 

Lešanské jesličky (TV film)

 

Navždy do dálek Tichomoří (TV film)

 

O velkém nosu (TV film)

 

Smrt krále Václava IV. (TV film)

1982

A zlehka zazvoní (TV film)

 

Jak Jaromil ke štěstí přišel (TV film)

 

Plášť Marie Terezie (TV film)

 

To se ti povedlo, Julie (TV film)

 

Červánková královna (TV film)

1981

A na konci je začátek (TV film)

 

Burácení s Burácem (TV film)

 

Medailónek (TV film)

 

Prstýnek ze zlata kočičího (TV film)

 

Předeme, předeme zlatou nitku (TV film)

1979

Velká policejní pohádka (TV film)

 

Život je tvrdolín (TV film)

1978

Hejkal (TV film)

1977

Zůstanu s tebou! (TV film)

1976

Birlibán (TV film)

 

Ivanka a Marijka (TV film)

1975

Jak se ševcem šili čerti (TV film)

1974

Lesní ženka (TV film)

1973

Nová metoda malíře Smithe (TV film)

1972

Kamenný kvítek (TV film)

 

Pohádka o drakovi (TV film)

 

Studánka bílé panenky (TV film)

 

Svatá noc (TV film)

1971

Vodník z Kaňky (TV film)

1970

Drobínek (TV film)

 

Kalifův prsten (TV film)

 

Žabí muzikál (TV film)

1969

Popelka (TV film)

 

Princezna Lada (TV film)

Seriály
1991

Velmi uvěřitelné příběhy

 

Štědrý večer paní Hůlové (E04)

 

Sousto (E03)

 

Siláci (E01)

1990

Trojlístek

 

Závrať (E03)

 

Smrt barona Gandary (E02)

 

Ukradený kaktus (E01)

1989

O čarovné Laskonce

 

Paragrafy na kolech

 

Šampáňo (E09)

 

Děti k pohledání (E08)

 

Strom pohádek

 

Pasáček a císařova dcera (E10)

 

Dobro a zlo (E09)

1988

Strom pohádek

 

Rozhodni obraze krásný (E08)

 

Bez práce nejsou koláče (E07)

1987

Strom pohádek

 

O Marušce (E02)

1984

Slané pohádky

 

O námořní bitvě (E06)

1983

Kočičí povídání

 

Slané pohádky

 

O korálových vílách (E03)

1977

Pejsvídek a Medvísek

1976

Borůvka a Kvítko

1974

Příběhy telátka Kopejtka

1973

Neználkovy příhody

1971

Klec plná opic

Pořady
1992

Oko - pohled na současnost

1990

Hovory H ještě po dvaceti letech

1989

Karel Gott v Lucerně

1981

Šestý den je sobota

1978

Co neodnesl čas

1977

Dnes uvádí...

1970

Televarieté

Divadelní záznam
1985

Vévodkyně valdštejnských vojsk

 

Šašek a královna

1984

Někdo to rád horror

 

Sen noci svatojanské

Krátkometrážní
1992

Hřeben (TV film)

 

Omyl doktora Horna

 

Píseň z jižních Čech (TV film)

 

Volba (TV film)

 

Vzácný host (TV film)

 

Zvuky domova (TV film)

1985

Náušnice (TV film)

 

Perly a růže (TV film)

1974

Honza a Růžová panenka (TV film)

1973

Sněhurka (TV film)

1972

Nesmíš myslet na klokana (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama