foto

Traylor Howard

  • nar. 14.6.1966 (52 let)
    Orlando, Florida, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Traylor Elizabeth Howard se narodila v Orlandu na Floridě 14. června 1966. Vystudovala Florida State University v oboru komunikace a reklama. V roce 1991 se provdala za svého prvního manžela Camerona Halla, se kterým se později rozvedla.

Od roku 1994 se postupně začala objevovat v televizi a později i ve filmu. V roce 1998 se poprvé trochu zviditelnila v seriálu "TWO GUYS, A GIRL AND A PIZZA PLACE", kde ztvárnila roli Sharon Carter. Stejného roku se objevila i ve filmu ŠPINAVÁ PRÁCE. Dále se také objevila v malé roličce ve snímku JÁ, MÉ DRUHÉ JÁ A IRENA (2000) po boku Jima Carreye. Roku 2003 se opět vdala, tentokráte za Christiana Navarro, se kterým je letos (2008) v rozvodovém řízení.

Nejvíce se proslavila seriálem "MŮJ PŘÍTEL MONK" (2005), ve kterém hraje Natalie Teegerovou, asistentku pan Monka (Tony Shalhoub). V obdobném roce si zahrála i ve filmu MASKA JUNIOR. Léta páně 2006 v listopadu se jí narodil synek jménem Sabu, neuvedla žádné informace o tom, kdo je jeho otcem.

Martin "c.tucker" Boček

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace