foto

Sarah Steele

  • nar. 16.9.1988 (29 let)
    Pittsburgh, Pennsylvania, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Sarah Jane Steele, usměvavá a jakoby stále pohodově naladěná americká herečka  se narodila v pensylvánském Pitsburgu 16. září 1988 do ryze neherecké rodiny. Oba rodiče, jakož i její sestra, jsou špičkovými specialisty v lékařství, resp. medicíně.  Sarah chodila nejprve na základní episkopální školu, pokračovala studiem na soukromé škole a v New Yorku promovala na Columbijské Univerzitě s titulem B.A. v oboru literatura.

Poprvé, v r. 2004,  se prosadila v roli výrazné Bernice v komedii Španglicky snadno a rychle a nadále se objevila v příležitostných rolích zejména v  seriálu Právo a pořádek. V roce 2008 přijala roli v dramatické roadmovie Šťastlivci, v tv seriálu Gossip Girl, a v r. 2010 v komedii Není zač.

V její, zatím nijak dlouhé filmografii, nalezneme několik rolí po boku výtečných herců, jako ve filmu Mr. Gibb po boku Dana Hedaya a Margaret, kde si zahrála s Annou Paquinn a Markem Ruffalem a diváci byli z tak nenápadného snímku příjemně překvapeni.

V nedávné době ale dávala evidentně přednost spíše prknům, jež znamenají svět, když hrála v inscenaci The Prime of Miss Jean Brodie, které po řadu měsíců uvádělo divadlo Acorn. Její téměř domácí scéna jak se zdá, když zmíníme roky 2011-2012, kdy ve stejném divadle hrála Miru v inscenaci Russian Transport. V předešlých divadelních působení zmiňme ještě hru Speech&Debate (2007-2008).

V současnosti jsme ji mohli vidět jako Marissu, dceru Eliho Golda v třech epizodách úspěšného seriálu Dobrá manželka. Ve filmu Last kind Words (2013) hraje po boku Brada Douriffa. V posledních letech se zase vrací k příležitostnému hraní v televizních seriálech - Lady Business,  Blue Bloods, Sestřička Jackie (2013) a v post produkci je i pár nízkorozpočtových komedií.

Alexandra "alpeew" Pečená-Havlíček

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace