foto

Rumer Willis

  • nar. 16.8.1988 (28 let)
    Paducah, Kentucky, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Narodila se v Kentucky (USA) 16.08.1988 matce Demi Moore a otci Bruci Willisovi. V té době na tomto místě zrovna Bruce Willis natáčel film In Country. Demi Moore si zaplatila kameramana, aby její porod natočil, takže Rumer má detailní záběry toho, jak přišla na svět. Má dvě starší sestry: Scout LaRue Willis a Tallulah Belle Willis. Je vysoká zhruba 168 cm a neustále střídá barvu vlasů buď na blond, nebo na černovlásku.

V současnosti je jejím nevlastním otcem Ashton Kutcher. S Demi se nyní snaží o další miminko, i když je jí čtyřicetšest a nepatří tak zrovna k nejmladším. Rumer je z toho ale nadšená: "Ta myšlenka mě nadchla. Koneckonců naše rodina se bude rozrůstat ještě v mnoha různých směrech, tak doufám, že to i mamince vyjde," uvedla. Byla by ráda, kdyby její nový sourozenec byl pro tentokrát chlapec.

Rumer Willis zazářila již v pěti letech ve snímku NOW AND THEN (Navždy spolu) pod jménem Willa Glen. Pod tímto filmovým jménem je také velice publikovaná. Její další role se jmenovala Amanda Talley ve filmu RUKOJMÍ. Dále pak ztvárnila roly Joanne ve filmu DOMÁCÍ MAZLÍČEK a Ellie v SESTERSTVO NEMILOSRDNÝCH, natočeno v roku 2009. Následovala řada malých rolí v různých TV seriálech, jako např. MEDIUM, nebo KRIMINÁLKA NEW YORK. Můžete ji také znát z filmu STRIPTÝZ a MŮJ SOUSED ZABIJÁK. Další filmové role už bohužel nejsou tak známé.

V současnosti kolují v bulvárních časopisech pravděpodobně nepravdivé drby, jestli není Rumer Willis ve skutečnosti muž.

Marcela "Kapryka" Dvořáková

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace