foto

Scott Mosier

 • nar. 5.3.1971 (47 let)
 • Sdílet na Twitteru
 • Sdílet na Facebooku

Zajímavosti o tvůrci (3)

 • Mroží muž (2014)

  - Film vychází z podcastu Kevina Smithe a Scotta Mosiera jménem SModcast, konkrétně z epizody 259 "The Walrus and The Carpenter". Rozebírají zde inzerát, v němž majitel domu nabízí bydlení zdarma pod podmínkou, že se nájemník bude pravidelně oblékat jako mrož. (koci)

 • Dogma (1999)

  - William Donahue z organizace Catholic League po několik měsíců film kritizoval a veřejně proti němu protestoval, aniž by jej předtím viděl. Poté jeho pracovníci zavolali do View Askew Production, založené Kevinem Smithem a Scottem Mosierem, a pro Donahua se pokusili dojednat speciální promítání. Od Smitha se však dočkali odpovědi: "Tak co tedy dělal posledních šest měsíců?" (Ice123)

 • Dogma (1999)

  - Ve chvíli, kdy se Kevin Smith a Scott Mosier doslechli, že je Alan Rickman fanouškem Smithova filmu Hledám Amy (1997), odhodlali se jej zeptat, zda by neztvárnil roli Metatrona. Když si Rickman přečetl scénář, měl na autorskou dvojici jen 2 otázky, a to ,zda by mohli zůstat věrní scénáři a jestli budou mít křídla pravá, nebo upravená pomocí CGI. (Ice123)

Producentská filmografie

Střihačská filmografie

Scenáristická filmografie

Filmy

2013 Ptačí úlet

TV seriály

2012 Dokonalý Spiderman (TV seriál)
2000 Clerks (TV seriál)

Dokumentární

1992 Mae Day: The Crumbling of a Documentary

Režijní filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace