Reklama

Reklama

Samy Naceri

Samy Naceri

nar. 02.07.1961 (63 let)
Paříž, Île de France, Francie

Biografie (2)

Francouzský herec a producent Samy Naceri, vlastním jménem Saïd Naceri, se narodil 2. července 1961 v Paříži. Jeho matka Jacqueline pochází z Normandie, otec pak ze západního Alžírska. Samy Naceri má šest sourozenců. Jeho sestra Larbi Naceri se stala rovněž herečkou. Samy Naceri je rebel už od dětství, školu opustil v 16 letech a živil se jak se dalo. Zastával drobné práce, dokonce zkoušel i malovat. Ve dvaceti letech měl autonehodu, po které mu zůstala jizva na… (více)

Zajímavosti (9)

Taxi 5 (2018)

  • Studio vyškrtlo z hlavních rolí Samy Naceriho kvůli soustavným problémům se zákonem, i když mu bylo nabídnuto cameo na konci filmu, odmítl ho s tím, že chce ve filmu být pouze jako hlavní postava. (UncleMorty)

Taxi 5 (2018)

  • Frédéric Diefenthal dostal možnost si zopakovat roli Emiliena, nicméně když se dozvěděl, že Samy Naceri měl mít jen malé cameo (které navíc odmítl), tak se rozhodl na projektu nepodílet. Fanouškům poslal skrze twitter zprávu: „Emilien bez Daniela prostě nejde dohromady“. (UncleMorty)

Taxi 4 (2007)

  • V tomto díle řídí taxikář Daniel (Samy Naceri) tehdy nový Peugeot 407, který nahradil starší model 406 z předchozích dílů. (korbitch22)

Galerie (57)

Reklama

Herec

Účinkující

Reklama

Reklama