foto

Kathleen Kinmont

  • nar. 3.2.1965 (53 let)
    Los Angeles, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tato americká herečka, známá především z akčních filmů se narodila 3. února 1965 v Los Angeles. Je bývalou manželkou akční hvězdy Lorenzo Lamase. Byla za něho provdána v letech 1989 až 1993. Zůstali však nadále dobrými přáteli. Je nevlastní matkou Lorenzových tří dětí – A. J. Lamase, Shayne Lamase a Paton Ashbrook. Společně si zahráli ve spoustě akčních filmů jako například GLADIÁTOR COP, C.I.A.: KRYCÍ JMÉNO ALEXA, C.I.A.: KRYCÍ JMÉNO ALEXA 2. nebo v seriálu ODPADLÍK. Celým jménem se jmenuje Kathleen Kinmont Smith. Ovládá bojová umění.

Jejím druhým manželem byl herec Jere Burns. Byla za něho provdána v letech 1997 až 1999. Toto manželství se také rozpadlo. Je známa především z akčních filmů a horrorů. Svůj první film natočila v roce 1984. Jednalo se o komedii HARDBODIES. Z horrorů, ve kterých si zahrála je zřejmě nejznámější HALLOWEEN 4: NÁVRAT MICHAELA MYERSE. Hostovala v seriálu POBŘEŽNÍ HLÍDKA.

Josef "videofil" Novák

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace