foto

Klára Miklasová

Biografie

Klára Miklasová se narodila 29.12.1992 v Ostravě kde vystudovala Všeobecné Gymnázium Františka Hajdy. Po maturitě se přestěhovala do Prahy a nastoupila na obor Divadelní věda Univerzity Karlovy. Po nepříliš vydařeném roce školu opustila a rozhodla se věnovat herectví.

V roce 2013 začala chodit na Vyšší odbornou školu hereckou, obor Herectví a moderování a splnila si tak svůj divadelní a filmový sen. Před kamerou zatím účinkovala v různých epizodních rolích v seriálech, či jako jedna z postav v seriálu Ulice, kde ztvárnila roli psychopatky Alice, dále pak v různých, nejen televizních reklamách.

Na divadle jste ji mohli vidět v představeních Hrozinka v čaji - Divadla Puls či v inscenacích Čapka s rolničkami - v Pidivadle. V současné době hraje v představení Smrtelné Hříchy od autora Felixe Mitterera v Pivadle na Letné a chystá se na další zajímavá natáčení a divadelní projekty.

Klára "dracekklarka" Miklasová

Herecká filmografie

TV seriály

2019 Černé vdovy (TV seriál)
Epizoda 6 (E06)
Epizoda 5 (E05)
2017 Single Man (TV seriál)
Zaslepení (E05)
2005 Ulice (TV seriál)

Hudební videoklipy

2014 WTF (hudební videoklip)

Host

TV pořady

2003 Volejte Novu (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace