Reklama

Reklama

Skladatel

Filmy
1993

Prvá noc pri mŕtvej (TV film)

1990

Celý deň obchádzam panelák (TV film)

 

Narodeniny v hoteli (TV film) - nepůvodní

 

Čo dievčatká nevedia (TV film) - nepůvodní

1989

Barón (TV film)

 

Dnešná Medea (TV film)

 

Medveď (TV film)

 

Nádej má farbu belasú (TV film)

 

Pytačky (TV film)

Reklama

Reklama

 

Ráno ako pes (TV film)

 

Venček pre starého otca (TV film)

1988

Exemplárny prípad (TV film)

 

Kvočka (TV film)

 

O láske a slávikoch (TV film)

 

Ženatý cez deň, slobodný v noci (TV film)

1987

Rodák (TV film) - nepůvodní

 

Zásnuby (TV film)

1986

Don Carlos (TV film)

 

O všetečnom zvedavcovi (TV film)

 

Rodina Tjaeldovcov (TV film)

 

Tiene v raji (TV film)

 

Ďakujem Vám za láskavosť (TV film)

1985

Balada o vkladnej knižke (TV film)

 

Konečne bude mier! (TV film)

 

Mladší brat (TV film)

 

Pred sviatkami (TV film)

 

Raz, dva, tri (TV film)

 

Tu musíš žiť (TV film)

 

Štvrtá hlava draka (TV film)

1984

Berdiho koberec (TV film)

 

Cesta životom (TV film)

 

Decko v dome (TV film)

 

Dedova truhlica (TV film)

 

Dom pod morušou (TV film)

 

Drahý strýčko (TV film)

 

Hra o Maruške (TV film)

 

Kto chce získať princeznú (TV film)

 

Kura (TV film)

 

Poviem jej to sám (TV film)

 

Čierny slnovrat (TV film)

 

Štyria (TV film)

1983

Bola som z olova (TV film)

 

Ionov sen (TV film)

 

Kováčova múdrosť

 

Mefisto a Faust v Paríži (TV film)

 

Neúspešný (TV film) - nepůvodní

 

Pastierova česť (TV film)

 

Samej mi je smutno (TV film)

 

Šanca (TV film)

1982

Chlapec a husle (TV film)

 

Clavijo (TV film)

 

Dievčatko z predmestia (TV film)

 

Májový víkend (TV film)

 

Obyčajný príbeh (TV film)

 

Omladnutie (TV film)

 

Plač pre syna (TV film)

 

Pulzovanie nášho vesmíru (TV film)

 

Zločin a pokánie (TV film)

1981

Izba naivného deda (TV film)

 

Mizantrop (TV film)

 

Mojmír II. (TV film)

 

Nápadníci (TV film)

 

Paradajka za rohom

 

Škola žien (TV film)

 

Ťažká profesia (TV film)

1980

Druhovia (TV film)

 

Faidra (TV film)

 

Falošný peniaz (TV film)

 

Horacius (TV film)

 

Hra bez lásky (TV film)

 

Podobizeň prvej lásky (TV film)

 

Prvé lásky (TV film)

 

Železné ruky (TV film)

1979

Dôsledne ukrývané dokumenty (TV film)

 

Frndolína (TV film)

 

Manželčatá (TV film)

 

Moment kritického zaťaženia (TV film)

 

Olejkár (TV film)

 

Poviem mu to sám (TV film)

 

Sto hodín do zatmenia (TV film)

 

Svadba Arneho Jurgu (TV film)

 

Záhradníkov pes (TV film)

 

Šimon a Veronika (TV film)

 

Žiadne veľké slová (TV film)

1978

Inkognito (TV film)

 

Izrafel (TV film)

 

Poštár Lábus (TV film)

 

Putička Li (TV film)

 

Sesternica Beta (TV film)

 

Sladké bezvládie (TV film)

 

Srdce (TV film)

 

Žena úspešného muža (TV film)

1977

Amok (TV film)

 

Druhá láska (TV film)

 

Najkrajšie roky života (TV film)

 

Orol a lastovička (TV film)

 

Smrť malomeštiaka (TV film)

1976

Anjel prichádza oknom (TV film)

 

Dobrý deň, stará mama (TV film)

 

Krásna neznáma (TV film)

 

Plukovník Chabert (TV film)

 

Sokovia (TV film)

 

Syn (TV film)

 

Veľkomožní páni (TV film)

1974

Netrpezlivosť srdca (TV film)

 

Rosmersholm (TV film)

1973

Monna Vanna (TV film)

1972

Bračekovci (TV film)

TV seriály
1986

Chlap v dome

 

Zachránca (E05)

 

Filmový režisér (E04)

 

Brigáda (E03)

  více epizod (2)
 

Opice z našej police

1983

Rózka je mi rodina

1982

Rozprávky pätnástich sestier

1976

Majstri všetkých remesiel

1975

Plešulo

Pořady
1982

Zabudnutá dolina - nepůvodní

Krátkometrážní
1989

Vrana vrane (TV film)

1988

Angličtina (TV film)

1985

Rozprávanie pani N.N. (TV film)

1982

Ostrov posledného draka (TV film)

1977

Zelená košeľa (TV film)

Zvukař

TV seriály
1978

Rozprávky veľkého slnka

1976

Majstri všetkých remesiel

Krátkometrážní
1977

Zelená košeľa (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama