Reklama

Reklama

Zuzana Pillmann

Zuzana Pillmann

nar. 29.07.1989 (33 let)
Praha, Československo

Biografie

Zuzana Pillmann, roz. Juračková se narodila ve znamení lva 29.7.1989. Rané dětství prožila v malebné vesničce Žítková v podhůří Bílých Karpat, dospívání v Prostějově a studium vysoké školy ji zavedlo do Prahy, kde žije dosud. V roce 2019 se provdala.

Zuzana již od mládí měla umělecké vlohy. Věnovala se baletu, navštěvovala dramatické kroužky, devět let se věnovala hře na klavír. Střední školu vystudovala se zaměřením na design a módu. Ačkoli ji to již od malička táhlo k herectví, nastoupila na univerzitu Jana Amose Komenského, obor sociální a mediální komunikace. Tu v roce 2013 úspěšně zakončila a odnesla si titul Mgr. Během vysoké školy se Zuzana věnovala modelingu, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí, kde byla vyhledávanou modelkou. V roce 2013 se stala finalistkou soutěže Česká Miss.

Při studiích se Zuzana začala pomalu objevovat na filmovém plátně a televizních obrazovkách. Její první zkušenost před kamerou byla ve filmu Probudím se včera, kde ztvárnila roli studentky Březinové. Následovaly menší role v seriálech Ulice, Specialisté, Ordinace v růžové zahradě či ve filmem Lída Baárová nebo Správnej dres.

Po ukončení studia nastoupila Zuzana na pozici asistentky filmové produkce, což ji přivedlo zpět k jejímu velkému snu – herectví. Rozhodla se tedy, že nikdy není pozdě jít za svými sny a opět se vrátila do školních lavic. Tentokrát na Vyšší odbornou školu hereckou, kterou absolvovala v roce 2020 a následně se začala naplno věnovat herecké dráze. Zuzana natáčí i zahraniční projekty. Objevila se například v seriálu Knightfall, kde si zahrála s Pádraic Delaney.

ČSFD.cz

Herečka

Host

Pořady
2013

Česká Miss 2013

Ovládací panel

Reklama

Reklama