foto

Maisy Stella

  • nar. 13.12.2003 (16 let)
    Oshawa, Ontario, Kanada

Biografie

Maisy Stella, celým jménem Maisy Jude Marion Stella, je herečka, zpěvačka a muzikantka. Narodila se 13. prosince 2003 v Oshawa v Ontariu. Jejími rodiči jsou Brad a Marylynne, kteří tvoří kanadské country duo "The Stellas".

Maisy vyrůstala v hudební rodině a o hudbu se zajímala již od brzkého věku, stejně jako její starší sestra Lennon, s kterou tvoří duo, známé pod názvem "Lennon & Maisy". Maisy však vždy zajímalo, kromě hudby, také herectví. Jakmile se tedy její matka dozvěděla o konkurzu na seriál Nashville společnosti ABC (American Broadcasting Company), okamžitě na něj Maisy přihlásila. V závěrečné fázi konkurzu ABC zjistilo, že má Maisy sestru Lennon, která byla také pozvána na konkurz a spolu s Maisy obsazena do rolí sester Conradových. Předtím, než vystoupily v seriálu, měly za úkol zvýšit svou popularitu. Proto nahrály na Youtube svůj cover písně Call your girlfriend od Robyn, který se stal přes noc virálem. Krátce na to byly pozvány do New Yorku, aby cover zazpívaly v Good Morning America. Objevily se ale také například v pořadu The View, v Bílém domě, vystupovaly na CMA awards.

Ačkoli se Maisy objevila již dříve v několika reklamách a klipech, její první velkou hereckou rolí a debutem byla role Daphne Conrad v seriálu Nashville.

Maisyiny oblíbené předměty ve škole jsou matematika a společenské vědy. Ráda tráví čas venku a baví ji kreativní činnosti, například natáčení filmů s příteli. Kromě herectví a zpěvu ovládá také hru na klavír, kytaru a ukulele. Její oblíbení umělci jsou Neon Trees a Katy Perry.

apps

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2017 Top Chef Junior (TV pořad)
1997 The View (TV pořad)
1975 Good Morning America (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky