Reklama

Reklama

Maskér

Filmy
1989

Jablonka (TV film)

 

Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (TV film)

 

Medveď (TV film)

 

Pytačky (TV film)

 

Segment (TV film)

1988

Jakubove uniformy (TV film)

 

Lakomý Marko (TV film)

1987

Hľadanie šťastnej chvíle (TV film)

 

Matej Bel z Očovej (TV film)

Reklama

Reklama

 

Noc pred Kračúnom (TV film)

 

Priama úmera (TV film)

 

Sudca vo vlastnej pasci (TV film)

 

Zbojnícke fašiangy (TV film)

1986

Don Carlos (TV film)

 

Eygletiérovci (TV film)

 

Hriech (TV film)

 

O siedmich rokoch (TV film)

 

Šťastie na dobierku (TV film)

1985

Marka Nalezenka (TV film)

 

Rozprávanie kvetu kamélie (TV film)

 

Takmer božský omyl (TV film)

 

Výlet do Paríža (TV film)

1984

Dedova truhlica (TV film)

 

Drahý strýčko (TV film)

 

Epizóda (TV film)

 

Staviteľ Solness (TV film)

 

Stretnutie pod starou píniou (TV film)

1983

Husiarka a kráľ (TV film)

 

Sólo pre Cantus firmus (TV film)

 

Učiteľka (TV film)

1982

Clavijo (TV film)

 

Dievčatko z predmestia (TV film)

 

Krkavci (TV film)

 

Nech sa niekto opováži alebo ako Ďuro Konôpka o fujaru prišiel (TV film)

 

Oddychový čas pre sudcu (TV film)

1981

Emília Galottiová (TV film)

 

Nie je všedný deň (TV film)

 

Obyčajné rozmery (TV film)

 

Pasodoble pre infarkt (TV film)

 

Úspech (TV film)

1980

Druhovia (TV film)

 

Faidra (TV film)

 

Horacius (TV film)

 

Hosť k štedrovečernému stolu (TV film)

 

Klenovič Ján (TV film)

 

Návrat kráľovho muža (TV film)

 

Pozor na anjelov (TV film)

 

Zimozel (TV film)

1979

Monsieur Batmanov (TV film)

 

Na vysokej skale: Krásna Ľudmila (TV film)

 

Prvá vina odpustená (TV film)

 

Tri svadby (TV film)

 

V predvečer (TV film)

 

Záhradníkov pes (TV film)

1978

Kristína (TV film)

 

Listy Juliane (TV film)

 

Na vysokej skale: Spišský rebel

 

Sesternica Beta (TV film)

 

Strýčkov sen (TV film)

 

Vraj cholera (TV film)

 

Zhŕňajova nevesta (TV film)

1977

Krásna Pramíla (TV film)

 

Odsúdenie Paganiniho (TV film)

 

Orol a lastovička (TV film)

 

Skrat (TV film)

 

Vládca Oidipus (TV film)

 

Vzkriesenie Míny (TV film)

 

Červený muškát (TV film)

1976

Americká tragédia (TV film)

 

Amerikán (TV film)

 

Anjel prichádza oknom (TV film)

 

Dobrý deň, stará mama (TV film)

 

Hurá na letný byt (TV film)

 

Mário a kúzelník (TV film)

 

Najvzdialenejšia hviezda na nebi (TV film)

 

Odsúdení na život (TV film)

 

Sen o Krištofovi Kolumbusovi (TV film)

 

Zlatá runa (TV film)

1975

Karol Ketzer (TV film)

 

Kean (TV film)

 

Profesor Sonnenbruch (TV film)

 

Veľká poľovačka (TV film)

1974

Buddenbrookovci (TV film)

 

Tajný agent (TV film)

1973

Monna Vanna (TV film)

1972

Apollón z Bellacu (TV film)

 

Divá kačka (TV film)

 

Rosa na tráve (TV film)

1971

Úklady a láska (TV film)

1969

Sladké hry minulého léta (TV film)

TV seriály
1988

Posledný drak

Divadelní záznam
1978

Revízor

Krátkometrážní
1988

Dunajské rozprávky (TV film)

1986

Dve balady (TV film)

1985

Rozprávanie pani N.N. (TV film)

1970

Ľahučký dych (TV film)

Ovládací panel

Reklama

Reklama