foto

David Piskor

  • nar. 15.9.1990 (27 let)
    Liberec, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

David Piskor se narodil 15.9.1990 v Liberci. Vyrůstal s mladším bratrem. Už v útlém věku ho zaujal český dabing, měl myšlenky stát se hercem nebo pohybovat se v této branži. Nakonec začal v letech 2005-2009 studovat Zdravotnickou školu v Liberci. Během doby kdy navštěvoval školu, docházel do dramatického kroužku.

Herectví začal vyhledávat, až po přestěhování do Prahy. V roce 2014 se mu poprvé naskytla možnost zahrát si ve filmu a seriálech. Téhož roku navštěvoval dabingové a herecké kurzy na Barrandově. Zde poznal skupinu opravdu nadšených a zapálených lidí do umění. Neváhal a společně s nimi založil divadelní spolek No a co?! ve kterém učinkuje do dnes. Poté se spolkem navštěvoval herectví v ateliéru Starbag. Tam s nimi spolupracovala herečka Radka Stupková, která jim vnesla základy herectví.

V červnu roku 2015 odehrál divadelní představení Nežárli, kde byl obsazen do role Dr.Vincenza Bullici. Momentálně se svým souborem připravuje hudební hru Boží komedie, která bude divákům představena v první polovině roku 2016.

David "EMMY" Piskor

Herecká filmografie

Filmy

2017 Všechno nebo nic
2015 Fotograf
Nahý mezi vlky (TV film)

TV seriály

2018 Modrý kód (TV seriál)
Přežít Nonstop (S02E47)

TV pořady

2015 Soudkyně Barbara (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace