foto

Joachim Rønning

 • nar. 30.5.1972 (47 let)
  Norsko

Zajímavosti o tvůrci (5)

 • Zloba: Královna všeho zlého (2019)

  - Premiéra filmu měla původně proběhnout 29. května 2020, ale nakonec byla přesunuta na 18. říjen 2019 kvůli tomu, že studio Disney bylo z práce režiséra Rønninga tak nadšeno, že nechtěli čekat do května 2020. (Varan)

 • Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

  - Když se zeptali režisérů Rønninga a Sandberga, jak by se chtěli jako piráti jmenovat, řekli, že by rádi byli Captain Morgan a Captain Sharkbait. (griph)

 • Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

  - Dvě useknuté hlavy, kterých si Jack Sparrow (Johnny Depp) všímá v koši pod gilotinou, mají tváře režisérské dvojice Joachima Rønninga a Espena Sandberga. (IlMagnifico)

 • Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

  - Reálne kostýmy hercov veľakrát nevyzerali tak dobre, aby sa dali použiť vo finálnom zábere. V MPC museli získať presné dáta o všetkých pohyboch, aby na hercov mohli nalepiť svoje vlastné digitálne kostýmy, ktoré sa viac blížili predstave režisérskej dvojky Joachim Rønning a Espen Sandberg. To vyústilo v dlhé hodiny roto - animácie (políčko po políčku kopírovania každého pohybu viditeľného na natočenom zábere) každej časti nakrúcaných tiel. Akonáhle boli tieto dáta úspešne získané, mohli na ne 3D tvorcovia prilepiť svoje simulácie oblečenia a účesov. (classic)

 • Sexy Pistols (2006)

  - Norští režiséři Joachim Ronning a Espen Sandberg mají za sebou minimálně 300 reklam pro mnohé prestižní značky a Sexy Pistols je jejich celovečerní debut. (imro)

Režijní filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky