foto

Brigitte Nielsen

  • nar. 15.7.1963 (56 let)
    Rödovre, Dánsko

Biografie

Bývalá manželka Sylvestera Stallonea se narodila 15. července 1963 v dánském městě Rodovre. Její pravé jméno zní Gitte Nielsen. Její matka byla knihovnice a otec inženýr. Již od dětství toužila po umělecké kariéře. V roce 1979 se přestěhovala do Francie a po nějaké době také do Itálie, kde zahájila svojí úspěšnou kariéru modelky. Předváděla pro takové lidi, jako jsou Giorgio Armani nebo Gianni Versace.

V roce 1983 se provdala za dánského hudebníka Kaspera Windinga, kterému porodila syna Juliana. V roce 1984 jí italský filmový producent Dino De Laurentiis nabídl roli ve své fantasy RED SONJA, která se začala natáčet o rok později. Kvůli této roli svého manžela a syna opustila. V tomto filmu si zahrála po boku Arnolda Schwarzeneggera, s nímž prožila krátký milostný románek.

V roce 1985 se seznámila s hercem Sylvesterem Stalloneem, se kterým si zahrála ve filmech ROCKY 4. a COBRA. V prosinci 1985 měli svatbu v Malibu. Rozvedli se o dva roky později, konkrétně v červenci 1987. V této době se také pokouší o kariéru zpěvačky. Nahrává taneční album nazvané Everybody tells a story. Ve stejné době nazpívala duet s rakouským zpěvákem Falcem, který se jmenuje Body next to body.

V roce 1988 se seznámila s americkým fotbalistou Markem Gastineauem, za kterého se později provdala. Porodila mu svého druhého syna Kiliana, který se narodil v prosinci 1989. Tím ovšem její manželství s Markem skončilo. Seznamuje se s fotografem Sebastianem Copelandem, za kterého se rovněž provdává. V této době nahrává i své další album nazvané I´m the one…nobody else. Také se na nějakou dobu vrací k modelingu. Jako herečka se objevuje ve velké spoustě evropských filmů, především italské a německé provenience ( např. italsko - německá fantasy série PRINCEZNA FANTAGHIRO ).

Čím dál častěji se začíná objevovat v béčkových snímcích jako MARTIAL LAW 3. nebo PEKLO V ŘETĚZECH 2. V těchto filmech hraje především záporné postavy. Hostovala v jedné epizodě akčního seriálu PROTIÚDER/ODVETNÝ TÝM. V roce 1993 má další svatbu. Tentokrát je jejím vyvoleným Raoul Meyer. V tomto roce přichází na svět její třetí syn Douglas Aaron. A v roce 1995 její poslední syn Raoul junior. Ale ani toto manželství jí však nevydrželo. Od roku 2006 je jejím manželem italský barman, který se věnuje také modelingu, Matia Dessi. K svatbě došlo v Dominikánské republice.

Josef "videofil" Novák

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2016 Wirt sucht Liebe (TV pořad)
2008 100.000 Euro Show, Die (TV pořad)
Celebrity Juice (TV pořad)
Celebrity Rehab with Dr. Drew (TV pořad)
2006 Das perfekte Profi Dinner - Spitzenköche unter sich (TV pořad)
Flavor of Love (TV pořad)
Let's Dance (TV pořad)
2005 Show Tyry Banksové (TV pořad)
2004 Dorfers Donnerstalk (TV pořad)
Ich bin ein Star, holt mich hier raus! (TV pořad)
2003 Big Brother VIP (TV pořad)
Big Brother VIP - Talkshowet (TV pořad)
Surreal Life, The (TV pořad)
2001 Celebrity Big Brother (TV pořad)
2000 GPTV (TV pořad)
1998 Tout le monde en parle (TV pořad)
1997 The View (TV pořad)
1996 Access Hollywood (TV pořad)
1994 Howard Stern (TV pořad)
1993 Whicker's Miss World (TV pořad)
1992 Gottschalk Late Night (TV pořad)
Riverboat (TV pořad)
1990 Stars In Their Eyes (TV pořad)
The Word (TV pořad)
1989 The Pat Sajak Show (TV pořad)
1981 Entertainment Tonight (TV pořad)
Wetten, dass..? (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(24)
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace