foto

Karina Nose

  • nar. 21.2.1984 (35 let)
    Nagoja, prefektura Aiči, Honšú, Japonsko

Biografie

Říká si pouze Karina, ale její celé jméno zní Karina Nose. Je považována za jednu z nejkrásnějších japonských žen, takže nepřekvapí, že začínala jako modelka. Od šestnácti let se objevovala na obálkách magazínů a spolu s tím přicházely i drobné role ve filmech a v televizi. Dělala reklamy pro prestižní japonské firmy.

O svých schopnostech definitivně přesvědčila hlavní rolí v televizním seriálu I Love You!za který získala několik ocenění. Od té chvíle se s ní už počítalo i jako s herečkou. Také v Japonsku kvete bulvár, a tak se její jméno hojně probíralo ve chvíli, kdy ji fotografové tajně zachytili v posteli s jejím tchajwanským přítelem. Nijak jí to v kariéře neuškodilo, spíš naopak, vědělo pak o ní více lidí.

Z jejích snímků stojí za zmínku drama Parade, líčící osudy pěti nájemníků jednoho domku v Tokiu, nebo komedii Bunny Drop, kde byla ale hlavní hvězdou šestiletá hrdinka. Karina má dvě sestry, které se také věnují herectví, jedna z nich si říká Erena, zatímco druhá používá celé jméno Anna Nose.

Black "Stoka" threat

Herecká filmografie

Host

TV pořady

1982 Waratte iitomo! (TV pořad)

Fanoušci tvůrce