foto

Sasha Alexander

  • nar. 17.5.1973 (44 let)
    Los Angeles, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Sasha Alexander (narozena 17.5. 1973 jako Suzana S. Drobnjaković) je americká herečka s kořeny v Srbsku a Italii. Je dobře známa rolí Caitlin Todd v seriálu Námořní vyšetřovací služba.

Sasha se narodila v Los Angeles v Kalifornii. Začínala hrát ve školních představeních v sedmé třídě. Byla také krasobruslařkou, ale musela s tím přestat kvuli poranění kolena. Pokračovala s hraním na střední i vysoké škole, a tehdy si zahrála v New Yorku v divadle Summer Stock a na Shakespeare festivalu. Promovala na filmové univerzitě v Jižní Californii.

Sasha měla stálé role ve dvou menších seriálech. V lékařském dramatu Nemocnice Presidio a v seriálu Wasteland. Objevila se ve 4. sérii seriálu Dawsonův svět jako Gretchen Witter. Zahrála si i v jednom díle amerického sitcomu Greg the Bunny v roli lesbické reportérky, kde předvedla nezapomenutelný polibek se Sarah Silverman. Dále se objevila ve filmech Lucky 13, All Over the Guy a Twin Falls Idaho. Její působení v seriálu Námořní vyšetřovací služba skončilo v Květnu roku 2005. Poté přijala roli ve filmu Mission: Impossible III. Vidět jsme ji mohli i v seriálu Přátelé v roli reportérky.

Sasha je vdaná a jejím manželem je Edoardo Ponti, syn herečky Sophie Loren a filmového producenta Carla Pontiho. Sasha a Edoardo se spolu vzali 11. 8. 2007 v Ženevě a mají spolu dceru, která se jim narodila 12.05. 2006.

poutník Rostislav "Rosta6" Jaroš

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace