foto

Joanna 'JoJo' Levesque

  • nar. 20.12.1990 (28 let)
    Brattleboro, Vermont, USA

Biografie

Joanna Noelle Levesque, známá také pod pseudonymem JoJo se narodila v roce 1990 v městěčku Foxboro. Stejně jako její matka Diana Lynn Levesque, už od dvou let učila zpívat. Její máma totiž zpívala v kostelním sboru a Joanna se tak po ní naučila neuvěřitelně vysoké tóny. Později začala pořádat koncerty ve svém pokojíčku a stále čekala na svou šanci. Tu dostala, když si v místních novinách přečetla inzerát na konkurz do televize CBS-TV´s. Svým vystoupením a povahou ihned uchvátila producenty a proto jí vybrala, aby v show vystupovala. Jednou, když vystupovala v show Billa Cosbyho, tak se jí zeptal jestli by nezazpívala něco malého pro lidi ve Faneuil Hall. Odvázala se a zazpívala "Respect" od Arethy Franklin.

A to jí vyneslo ohromující odezvu publika. A pak už přišlo jedno pozvání do nejrůznějších show za druhým. JoJo ale přiznává, že měla ze začátku obavy. V roce 2001 během Gospel festivalu přišel další zlom. Vystoupila totiž sólově, a kromě zpěvu hrála i na trubku. Měla tak velký úspěch, že jí lidé tleskali ve stoje. Matka Whitney Houston jí řekla:"odvedla si kus dobré práce". Když se začala objevovat v televizní show "Americké velmi talentované děti", všiml si JoJo muž v publiku, který se jí představil jako Vincent Herber, producent a vlastník DaFamily Entertainement.

Nějaký čas pro něj zpívala, ale záhy dostala dvě velké nabídky na nahrání desky se společností, pro kterou pracuje například Toni Braxton nebo Aaliyah.

Zajímavosti: má psa jménem Sugerpienejoblíbenější jídlo: jablečný koláč, ale stejně nejradši jí u Mc´Donaldanejoblíbenější pití: coca-colanejoblíbenější zpěváci: Aretha Franklin, Etta James, Ella Fitzgerald. Jojo žije v New Jerseynejraději utrácí za oblečení, ale to vetšina žennejvětší sen je koupit si pořádný diamantový náhrdelník

Herecká filmografie

Filmy

2013 G.B.F.
2008 Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky (TV film)
2006 Aquamarine
Rodinná dovolená a jiná neštěstí
2002 Developing Sheldon

TV seriály

2017 Smrtonosná zbraň (TV seriál)
Born to Run (S02E03)
2016 Clevver Now (TV seriál)
2011 Havaj 5-0 (TV seriál)
Tsunami (S01E15)
2002 American Dreams (TV seriál)
2001 The Bernie Mac Show (TV seriál)

Hudební videoklipy

2013 Pharrell Williams: Happy (hudební videoklip)
2006 JoJo - Too Little Too Late (hudební videoklip)

Host

TV pořady

2004 Fashion News Live (TV pořad)
Teen Choice Awards 2004, The (TV pořad)
2003 The Best Hit USA (TV pořad)
1999 Total Request Live (TV pořad)
1998 Děti to ví nejlíp (TV pořad)
1997 The View (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace