Reklama

Reklama

Seong-jae Yook

Seong-jae Yook

nar. 02.05.1995 (28 let)
Jongin, provincie Kjonggi, Jižní Korea

Biografie (1)

Uměleckým jménem Sungjae, zpěvák populární korejské skupiny BtoB, se na televizních obrazovkách začínal objevovat už od roku 2012, kdy moderoval korejské music a variety shows (The Show, Inkigayo, A Song For You) a taky byl do většiny pozván - Law of the Jungle, Celebrity Bromance, Hitmaker, Real Men, King of Masked Singer ale hlavně We Got Married, kde za výkon v pořadu získal dvě ocenění na MBC Entertaiment Awards. V dalších letech se objevil v seriálech MONSTAR… (více)

Zajímavosti (3)

알게 뭐야 (2019)

  • Ještě v době předprodukce to vypadalo, že se v hlavní mužské roli, tedy v roli devatenáctiletého středoškoláka Won-joon Kim, objeví jihokorejský herec Seong-jae Yook. Hercova zastupující mediální agentura Cube Entertainment Inc. ale nakonec prozradila, že se herec na vlastní rozhodnutí nabídku seriálových tvůrců rozhodl odmítnout, a i díky tomu máme možnost v hlavních úlohách vidět talentovaného herce a v neposlední řadě také muzikanta Soo Ji. (Conspi)

Láska za svitu měsíce (2016)

  • V hlavní vedlejší roli se dle původního záměru seriálových tvůrců neměl objevit jihokorejský herec a člen populární chlapecké kapely B1A4, Jinyoung. Ale někdo úplně jiný. Původně jim měl být  populární Seong-jae Yook, a ten je zase členem jiné populární chlapecké kapely, BtoB. Ten rozpracovaný projekt ale opustil na úkor svých dalších televizních povinností. (Conspi)

Galerie (35)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama