Reklama

Reklama

Michael Bay

Michael Bay

nar. 17.02.1965 (56 let)
Los Angeles, California, USA

Biografie (1)

"Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi." - Michael Bay na adresu jednoho ze svých kritiků.Narodil se jako Michael Benjamin Bay 17. února 1965 v Los Angeles. Indetita jeho otce asi nebude nikdy pořádně vysvětlena. Podle Baye je jím slavný režisér John Frankenheimer, který to však popřel a DNA testy mu daly za pravdu. Bay na to suše odpověděl, že v té době ještě nebyly testy tak kvalitní. Už od malička se rád motal kolem filmového pole. Ve třinácti dostal… (více)

Videa (7)

Z natáčení 1 - Michael Bay

Zajímavosti (138)

  • Michael Bay točí moc rád na celuloid a je jeho zastáncem, ale bohužel se podle něj jedná o téměř mrtvé médium. Většina laboratoří už ukončila svou činnost, filmový pás prakticky není kde zpracovat. Navíc pokud má být film ve 3D, je podle Baye pro výslednou kvalitu lepší od začátku ve 3D natáčet a to je jednodušší. (Zdroj: fandimefilmu.cz)

Mizerové navždy (2020)

  • Dlouhé, epické, krouživé, kamerové záběry okolo hlavních postav je už profláknutá signatura Michaela Baye, režiséra předchozích dvou částí, a proto je při svém cameu kamerou až pompézně obkroužen, přesně ve svém vlastním stylu. (Bertramm)

Galerie (171)

Reklama

Režisér

Producent

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(6 195)

Reklama

Reklama