foto

Rachel Roberts

  • nar. 8.4.1978 (42 let)
    Vancouver, British Columbia, Kanada

Biografie

Rachel se narodila 4. března 1978 v kanadském Vancouveru. V šestnácti letech začala fotit a brzy se dostala na obálky nejprestižnějších světových módních časopisů. Fotila pro Elle a Vogue a stala se tváří značek jako Ralph Lauren nebo Victoria's Secret. Později se přestěhovala do New Yorku, kde byla více na očích a začala přijímat první nabídky k filmu. Tam také bydlí dodnes i se svým manželem a dvěma dětmi.

Na první pohled dokonalé rysy jejího obličeje jí přihráli roli ve filmu S1MONE (2002), kde si po boku Al Pacina zahrála první počítačem vytvořenou herečku, která poblázní svět. Na přání režiséra Andrew Niccola musela zůstat v anonymitě po celou dobu natáčení, tedy něco málo přes rok, a proto hrála v jiných snímcích pod pseudonymem Anna Green (což je zkrtaka pro anamorphic green-screen, tedy zelené pozadí pro speciální efekty).

S obličejem a postavičkou jako ze žurnálu je Rachel stále spíše modelkou než herečkou, o čemž svědčí i to že informační servery o ní udávají pouze výšku a míry, (pro ty, které to zajímá 175 cm 86/61/86) a také komentář serveru AskMen.com: "Rachel je nejchutnější vývozní artikl Kanady po slanině a javorovém sirupu."

Faya42

Herecká filmografie