foto

Brian Dietzen

  • nar. 14.11.1977 (39 let)
    Colorado, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Brian se narodil v roce 1977 ve státě Colorado, který mu byl domovem i pro jeho dětství a dospívání. Opustil jej až ve chvíli, kde se rozhodl plně věnovat své herecké vášni a začal budovat kariéru. Jeho zájem o herecké řemeslo se začal projevovat již v útlém věku, kdy jako osmiletý chlapec hrál zápornou postavu elfa v tradičním školním představení na Vánoce. Při studiu střední školy zaměřené na historii, literaturu a dramatiku, vystupoval v několika hrách školního spolku.

Stejnou univerzitu, na které Brian studoval divadelní herectví, navštěvovali také Robert Redford či několik držitelů Nobelovy ceny. Zde hrál v klasických kusech jako Antigona nebo Čekání na Godota. Stal se také členem festivalu Williama Shakespeara, ve kterém účinkoval dva roky. Po vystudování univerzity se rozhodl opustit rodný stát a přestěhoval se do Los Angeles, tedy do města s velkým potenciálem pro začínajícího herce. Zde dostal nabídku hrát bubeníka v seriálu MY GUIDE TO BECOMING A ROCKSTAR.

Na krátkou chvíli se také přesunul do Miami, kde si zahrál v propadáku LÁSKA MEZI SUPERSTAR. Odtud se vrátil, aby společně s přáteli vytvořil komediální skupinu The Norm, se kterou živě vystupují a popularitu také získali za svůj internetový seriál. Díky krátké přestávce během vystupování se mohl zúčastnit konkurzu na roli mladého studenta medicíny v tehdejším hitu NÁMOŘNÍ VYŠETŘOVACÍ SLUŽBA. Producentům se zalíbil a můžeme jej tedy pravidelně vídat jako Jimmyho Palmera, pomocníka v patologické laboratoři.

Brian momentálně žije stále v Los Angeles, kde se svou ženou Kelly vychovávají syna a dceru.

- "srstek" -

Herecká filmografie

Filmy

2014 One-Minute Time Machine
2011 Seymour Sally Rufus
2009 Není kam se schovat
2005 Self-Inflicted
2003 Láska mezi superstar

TV seriály

2012 Prozíravost (TV seriál)
2010 Past Life (TV seriál)
2003 Námořní vyšetřovací služba (TV seriál)
2002 My Guide to Becoming a Rock Star (TV seriál)
2000 Bostonská střední (TV seriál)

TV pořady

2012 NCIS: Special Agent DiNozzo Visits Dr. Phil (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace