Reklama

Reklama

Antonio Tarver

Antonio Tarver

nar. 21.11.1968 (53 let)
Orlando, Florida, USA

Biografie (1)

Narodil se 21. listopadu 1968 v Orlandu na Floridě, jako Antonio Deon Tarver. Kromě několika rolí v dokumentárních filmech a postavy Masona Dixona ve filmu ROCKY BALBOA je známý hlavně jako profesionální boxer. Do profi ringu vstoupil, když mu bylo 28 let v únoru roku 1997, kdy měl zápas s Joaquinem Garciou ve Filadelfii, který vyhrál již v druhém kole. Velmi důležitý zápas ale Antonia čekal v dubnu 2003, utkal se totiž o pás mistra středně těžké váhy a to s… (více)

Videa (1)

Rocky Balboa (2006)

Z natáčení  - Burt Young, Geraldine Hughes, Sylvester Stallone, Milo Ventimiglia, Antonio Tarver

Zajímavosti (5)

Creed (2015)

  • Postavu Stitche hraje Jacob Duran, který přezdívku Stitch nosí i v reálném životě. Hraje zde v podstatě sebe, jelikož je povoláním tzv. cutman - člověk, který se mezi jednotlivými koly stará o zdraví bojovníků a ošetřuje jim rány utržené v zápase. Stitch je známý především z MMA zápasů organizace UFC, ale pracuje i s hvězdami boxu například s bratry Klitschkovi. Jacob 'Stitch' Duran se objevuje již v předchozím díle Rocky Balboa (2006), a to v rohu Rockyho oponenta Masona 'The Line' Dixona (Antonio Tarver). (JardaBauer)

Rocky Balboa (2006)

  • Profesionální boxer Antonio Tarver, který ztvárnil Dixona, byl v době natáčení šampiónem v kategorii light heavyweight, ve které nastupují boxeři do 81 kg. Nejedná se tak o šampiona těžké váhy, jak je vylíčen ve filmu. (Eldrick)

Galerie (5)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Reklama

Reklama