Reklama

Reklama

Vladimir Vdovičenkov

Vladimir Vdovičenkov

nar. 13.08.1971 (50 let)
Gusev, Kaliningradská oblast, Rusko, Sovětský svaz

Biografie (1)

Vladimir Vdovičenkov, vlastním jménem Vladimir Vladimirovič, se narodil 13. srpna 1971 v Gusevě v oblasti Kaliningradu. Už od malička se věnoval boxu a velmi rád sledoval filmy. Nastoupil na Krondštadstkou námořní školu, kterou úspěšně vystudoval. Vojnu si pak odsloužil na Severním a Baltském moři.Když je Vladimirovi 25 let, odjíždí do Moskvy, aby následně nastoupil na vyšší odbornou školu herectví, kde studuje ve třídě C. A. Gerasimova. Už při studiu se ukazuje… (více)

Videa (0)

360 (2011)

Z natáčení  - Anthony Hopkins, Rachel Weisz, Jude Law, Владимир Вдовиченков, Gabriela Marcinková, Peter Morgan, Ben Foster, Fernando Meirelles

Zajímavosti (1)

Leviatan (2014)

  • Když je poprvé zobrazen styk mezi Lilyí (Elena Lyadová) a Dmitrim (Vladimir Vdovichenkov) není jasné, jestli se jedná o jejich první intimní setkání nebo jestli mezi měli dlouhodobější aférku. Režisér Andrej Zvjagincev se rozhodl, že nechá diváka, aby si "vytvořil vlastní film". Ze stejného důvodu se nedozvíme, co přesně se stalo u jezera, kde byl pár přistižen při činu. (KidWithGun)

Galerie (97)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(6)

Reklama

Reklama