Reklama

Reklama

Karan Johar

Karan Johar

nar. 25.05.1972 (49 let)
Mumbaí (Bombaj), Indie

Biografie (1)

Karan Johar se narodil a vyrůstal v Bombaji. Jeho rodiči jsou známý Yash Johar, zakladatel slavné Dharma Productions a Hiroo Johar. Studoval na Greenlawnské škole obor HR(lidské zdroje) na koleji obchodu a ekonomiky, kterou zvádl ve francouzštině. Komerční indická kinematografie byla pro Karana Johara hřištěm už od ranného dětství. Byl ovlivňován prací "veteránů" jako jsou Raj Kapoor, Yash Chopra ale i jeho současníků, jako Sooraj Barjatya. Karan vstoupil do… (více)

Zajímavosti (8)

Ae Dil Hai Mushkil (2016)

  • Dvě hlavní ženské postavy měly být původně pákistánské ženy. Karan Johar se však rozhodla změnit ženské postavy na indické muslimy, aby se zabránilo dalším problémům poté, co se film dostal do diskuse o obsazení pákistánského herce Fawada Khan. (Stoka)

Jmenuji se Khan (2010)

  • Shahrukh Khan nemá jen herecké a producentské ambice – je velkým fanouškem Jackieho Chana a ačkních filmů jako jsou Mizerové (1995) či Quantum of Solace (2008 a jeho snem je stát se pomocným režisérem pro akční scény. Jelikož Karan Johar si naopak v akci připadá bezradný, zcela do Shahrukhovy režie svěřil scénu, ve které se Rizvan dostává k prezidentově koloně, kolem níž pobíhají vládní agenti a po střechách v okolí skáčou odstřelovači. (pornogrind)

Galerie (19)

Reklama

Scenárista

Režisér

Producent

Kostymér

Filmy
2007

Om Shanti Om

2000

Mohabbatein

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(6)

Reklama

Reklama