foto

Sarah Roemer

  • nar. 28.8.1984 (35 let)
    San Diego, California, USA

Biografie

Sarah Christine Roemer se narodila 28.srpna 1984 v San Diegu, USA. Ve volném čase ráda surfuje, jezdí na koni nebo poslouchá muziku. Mezi její nejoblíbenější patří australská skupina Heir to Apollo.

Už v 15 letech si Sarah všimnul modellingový agent a proto se díky své dlouhé, štíhlé a atraktivní postavě začíná věnovat aktivně modellingu, kterému se věnuje doposud. Právě přes modelling se ale Sarah dostává k herectví.

Její první rolí byla vedlejší role v americké černé komedii WRISTCUTTERS: A LOVE STORY. Film vypráví o sebevraždě hlavního hrdiny snímku, který se poté ocitne na „onom světě“ a zde se setkává s Rachel hranou Sarah Roemer.

Roku 2006 září opět ve vedlejší roli volného pokračování hororu NENÁVIST 2, kde hraje americkou studentku na kterou je uvalena kletba. Natáčení hororů si Sarah opravdu oblíbí a prohlašuje v rozhovoru, že opravdu miluje natáčení hororů.

O rok později hraje jednu z hlavních rolí amerického thrilleru DISTURBIA. Její hrdinka Ashley tu hraje sousedku teenagera Kala, který za napadení třídního učitele má domácí vězení a nesmí opustit dům. Po jejich společném setkání si všimnou podivného souseda pana Turnera z kterého se ve finále vyklube sériový vrah a tak o napětí rozhodně nemůže být nouze. Film produkuje Steven Spielberg a za první otevírací víkend film vydělal 20 millionů dollarů. Sarah tu odvádí opravdu skvělý výkon, a to po boku hollywoodských star jako Shia LaBeouf, David Morse či Carrie-Anne Moss.

V současné době natáčí film David R. Ellise (HADI V LETADLE, CELLULAR) ASYLUM o útočišti pro mentálně postižené.

Tomáš "Arx" Budík

Herecká filmografie