foto

Christian Rivers

 • nar. 1974
  Wellington, Nový Zéland
 • Sdílet na Twitteru
 • Sdílet na Facebooku

Zajímavosti o tvůrci (2)

 • Smrtelné stroje (2018)

  - Smrtelné stroje patří k vysněným projektům Petera Jacksona, režiséra trilogie Pán prstenů a Hobit. Právě komplikované natáčení Hobita mohlo za to, že Peter Jackson přenechal režii Smrtelných strojů svému mnohaletému spolupracovníkovi Christianu Riversovi a „spokojil“ se jen s rolí producenta. Hobití stopa se nese napříč mnoha dalšími profesemi, Smrtelné stroje mají s Tolkienovými adaptacemi společné scenáristky Fran Walsh a Philippu Boyens a o efekty se znovu postarali oscaroví kouzelníci z Weta Digital. (Zdroj: CinemArt)

 • Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

  - V létě 2013 probíhaly intenzivní desetitýdenní dotáčky druhého a třetího dílu. Stejně jako u původního natáčení byly i zde dva natáčecí štáby. Hlavnímu opět velel Peter Jackson a u druhého štábu nahradil ve vedení Christian Rivers Andyho Serkise, který v té době pracoval na filmu Úsvit planety opic (2014). (gogos)

Režijní filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace