Reklama

Reklama

Camille Langfield

Camille Langfield

nar. 10.05.1980 (42 let)
Miami, Florida, USA

Biografie

Tato americká herečka se narodila v Miami na Floridě. Už ve čtyřech letech objevila herectví. Její talent byl k rozpoznání jednou měsíčně na Cushman Schooll Miami. Talent odhalil její učitel hudby, který ji doporučil na Miami Opera Company. Během dvouletého intenzívního soutěžení vyhrála všech 13 sól. Chtěli z ní udělat zpěvačku, protože má absolutní sluch a zpívá v dokonalé tónině.

Miluje cestování, její oblíbený dezert je Creme brulee. Od roku 2004 je provdána a žije šťastný život se svým manželem Rodem. Vystudovala Emerson College s BFA v herectví. Přestěhovala se do Los Angeles, aby pomohla svojí kariéře. Měla pocit, že tam bude působit na profesionální scéně.

Její pozitivní přístup a záviděníhodné herecké schopnosti jí dopomohly k několika velice zajímavým rolím. Ukázala se v seriálech ARLISS nebo ČARODĚJKY. Poté dostala roličky i v seriálech jako O.C. a LAS VEGAS: KASINO. Zahrála si i po boku Paris Hilton ve filmu TRHNI SI. Zatím poslední role si připsala v seriálech CALIFORNICATION a TRUE BLOOD.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herečka

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama