Reklama

Reklama

Marcelo Mazzarello

Marcelo Mazzarello

nar. 13.02.1965 (56 let)
Buenos Aires, Argentina

Biografie

Marcelo se narodil roku 1965 v Argentině, kde působí skoro celý život jako herec. Začátky jeho kariéry začaly slibně už roku 1997 v telenovele NARANJA Y MEDIA. Neztvárnil tu sice hlavní roli, ale dal o sobě hlasitě vědět.

Rok na to si už zahrál ve svém prvním filmu HERENCIA DEL TÍO PEPE. Bohužel se u nás tento film nevysílal. V tomto roce přichází i další "mýdlové opery" jako například CASABLANCA nebo LO TUYO ES MÍO. Tyto telenovely slavily v Argentině veliký úspěch a tím se taky Marcelo zapsal do srdcí mnoha lidí.

Tento rok (1998) však přišel zlom v jeho kariéře. A to, když si zahrál roli šoféra Rockyho, tak trochu bláznivého snílka a komika, v seriálu DIVOKÝ ANDĚL. Tento výkon ho okamžitě katapultoval do vysněného nebe "mýdlových hvězdiček".

Po Divokém andělovi a úspěchu, který následoval se Marcelo plně věnuje své herecké kariéře. Dodnes stihl natočit několik filmů i telenovel. Včetně SOS MI VIDA (Jsi můj život), kde ztvárnil prohnaného bratrance Miguela. Tam si také zopakoval svůj úspěch po boku Natalie Oreiro a Facunda Arany.

LucieAngelika "Angie91" T.

Herec

Ovládací panel

Reklama

Reklama