Reklama

Reklama

RJ Mitte

RJ Mitte

nar. 21.08.1992 (30 let)
Lafayette, Louisiana, USA

Biografie (1)

Americký herec a producent RJ Mitte, celým jménem Roy Frank "RJ" Mitte III, se narodil 21. srpna roku 1992 ve městě LaFayette ve státě Louisiana. Nejvíce ho proslavila role v seriálu Breaking Bad. Stejně jako jeho postava (Walter "Flynn" White Jr.), také sám herec trpí od narození mozkovou obrnou. Většinu svého dětství strávil o berlích. Nicméně, v průběhu času se díky sportu jeho tělo stalo silnější. RJ Mitte je mimo jiné i mluvčí pro herce se zdravotním… (více)

Zajímavosti (3)

Perníkový táta (2008)

  • Americký výrobce modelů aut Greenlight připravil k tomuto seriálu dvě licencované kolekce sběratelských lakovaných kovových autíček v rámci série Greenlight Collectibles Hollywood v měřítkách 1:43 a 1:64. Obě obsahují legendární "vařičský" karavan Fleetwood Bounder RV, červený lowrider Chevrolet Monte Carlo z 1. série, patřící Jesse Pinkmanovi (Aaron Paul), Jeep Grand Wagoneer, s nímž jezdila Skyler (Anna Gunn), a hlavně Waltův (Bryan Cranston) zelený Pontiac Aztec (i s černým plecháčem místo levého zadního kola). Kolekce v měřítku 1:64 oproti těmto čtyřem vozům obsahuje navíc i oranžový Dodge Challenger SRT-8, který dostal Walter Jr. (RJ Mitte) k narozeninám, dále slavný drogový náklaďák Durastar s potiskem Los Pollos Hermanos a Waltův černý Chrysler 300C SRT-8. Modely lze zakoupit například na Amazonu nebo eBay. (Rudy_742)

Perníkový táta (2008)

  • Walter White Jr. (RJ Mitte) v seriálu trpí mozkovou obrnou. Herec ji prodělal i v reálném životě, ale v mírnější formě. Pro svou roli se musel naučit chodit o berlích a pomaleji mluvit. (TomikZlesa)

Galerie (51)

Reklama

Herec

Host

Producent

Filmy
2022

Issac

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama