foto

Udo Schenk

  • nar. 1.1.1953 (66 let)
    Wittenberge, Brandenburg, Východní Německo

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Herecká filmografie

Filmy

2019 Eine Hochzeit platzt selten allein (TV film)
2017 Montrak
Tatort - Dunkle Zeit (TV film)
Zweibettzimmer (TV film)
2016 Dolores (TV film)
2015 Elser - mohl změnit svět
Kurzzeithelden
Marry Me!
2014 Gefällt Mir
Nesmysl
Wilsberg - Mundtot (TV film)
2013 Der große Schwindel (TV film)
In aller Freundschaft - Bis zur letzten Sekunde (TV film)
Planet USA
2012 In the Deathroom (studentský film)
Kleine Morde
Láska s vůní máty (TV film)
Věž (TV film)
Znáš svého milence? (TV film)
2011 In aller Freundschaft - Was wirklich zählt (TV film)
Nils Holgersson a jeho zázračná cesta (TV film)
2010 Der Uranberg (TV film)
Heimat zu verkaufen (TV film)
Liebe deinen Feind (TV film)
Mănuși Roșii
Odsun
2009 zweite Geschenk, Das
2008 Běž o život
Călătoria lui Gruber
2007 Heimweh nach drüben (TV film)
Innere Werte (TV film)
Místo činu - Advokátka (TV film)
2006 Aal im Schädel (studentský film)
2005 Crazy Partners (TV film)
Edda (TV film)
Kõrini!
Mit Herz und Handschellen - Einsame Entscheidung (TV film)
2004 Die andere Frau (TV film)
Hrdost a vášeň (TV film)
Stauffenberg (TV film)
Such mich nicht
2003 Geheime Geschichten (TV film)
Natalie - Babystrich Ostblock (TV film)
Zwei Tage Hoffnung - Der Aufstand vom 17. Juni 1953 (TV film)
2002 Doppelter Einsatz: Langer Samstag (TV film)
2001 Besuch aus Bangkok (TV film)
Natalie - Das Leben nach dem Babystrich (TV film)
2000 008 - Agent wider Willen (TV film)
Meine grüne Freiheit - Ein Frühling in Irland (TV film)
1998 Das elfte Gebot (TV film)
Polizeiruf 110 - Kleiner Engel (TV film)
1997 Napoleon Fritz (TV film)
Natalie - Die Hölle nach dem Babystrich (TV film)
1994 Natalie - Endstation Babystrich (TV film)
Um jeden Preis (TV film)
1992 Anwalt Abel - Kaltes Gold (TV film)
1991 Lord Hansi
1989 Der Geschichtenerzähler
Liebe, Tod und kleine Teufel
1988 Gestatten, Bestatter (TV film)
Männer vom K3 - Schützenfest, Die (TV film)
Schwarz Rot Gold - Zucker, Zucker (TV film)
Schwarze Obelisk, Der (TV film)
1987 Taxi nach Kairo
1985 Männerwirtschaft (TV film)
1984 Bärchen sucht den Weihnachtsmann (TV film)
Der Lumpenmann (TV film)
Die schöne Kurtisane (TV film)
Ein Sommernachtstraum (divadelní záznam)
1983 Das Interview (TV film)
1982 Der Sturz (TV film)
Wie Bärchen zur Sonne flog
1981 Berühmte Ärzte der Charité: Krisis (TV film)
Die verschwundene Madonna (TV film)
Suturp - eine Liebesgeschichte (TV film)
1980 Arno Prinz von Wolkenstein oder Kader entscheiden alles (divadelní záznam)
Dach überm Kopf
Spreelore oder Das heiße Blut
1979 Bärchens Traum (TV film)
Der Staatsanwalt hat das Wort - Akte Zabel (TV film)
Der Staatsanwalt hat das Wort - Ein reizender Abend (TV film)
Duette (TV film)
Risiko (TV film)
Typ mit Stacheln (TV film)
1978 Doch eine Frau (TV film)
Ein Kinderheim (TV film)
Rotschlipse (TV film)
1977 Bärchens neue Abenteuer (TV film)
Die Letzten (divadelní záznam)
1976 Bärchens wundersame Reise (TV film)
Frauen sind Männersache (TV film)
1975 Osvobození Prahy
Pohádka o vojáku a hadu (TV film)
1974 Der Zylinder (TV film)

TV seriály

2017 Pod jedním nebem (TV seriál)
Epizoda 2 (E02)
Epizoda 1 (E01)
2015 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte (TV seriál)
2012 Vraždy na severu (TV seriál)
2010 CHI RHO – Das Geheimnis (TV seriál)
Otec Braun (TV seriál)
Symbol štěstí (E17)
In aller Freundschaft (TV seriál)
Wunder (S13E04)
Neuland (S13E03)
2009 In aller Freundschaft (TV seriál)
Das Fest der Liebe (S12E42)
Anders als es scheint (S12E41)
Altlasten (S12E39)
další epizody (25)
2008 In aller Freundschaft (TV seriál)
Jauchzet, frohlocket (S11E42)
Tragende Rolle (S11E41)
Süßes Leben (S11E40)
další epizody (25)
Kobra 11 (TV seriál)
Exodus (S12E09)
2007 Donna Roma (TV seriál)
In aller Freundschaft (TV seriál)
Anfang oder Ende? (S11E01)
In frohem Jubel (S10E42)
Die inneren Werte (S10E38)
další epizody (22)
2006 Alle lieben Jimmy (TV seriál)
Specialisti: Kriminální policie Rýn - Mohan (TV seriál)
Kobra 11 (TV seriál)
Nad propastí (S09E12)
2005 Die Blaumänner (TV seriál)
Donna Leonová (TV seriál)
Tajné kanály (E10)
2004 Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (TV seriál)
Otec Braun (TV seriál)
Konec renesančního umělce (E04)
2001 Vyšetřovatel (TV seriál)
Auge um Auge (S01E02)
2000 Jahrestage (TV seriál)
1998 Kobra 11 (TV seriál)
Žolík (S03E07)
1997 Die Kids von Berlin (TV seriál)
Kids von Berlin (TV seriál)
1996 Zámecký hotel Orth (TV seriál)
1995 Wilsberg (TV seriál)
1994 Ein starkes Team (TV seriál)
Heimatgeschichten (TV seriál)
1988 Anwalt Abel (TV seriál)
Die Männer vom K3 (TV seriál)
Spielergeschichten (TV seriál)
1987 Praxis Bülowbogen (TV seriál)
1978 Marx und Engels - Stationen ihres Lebens (TV seriál)
1971 Volejte policii 110 (TV seriál)

Dokumentární

2008 Die Deutschen (TV seriál)
2006 Göringův poslední boj (TV film) - vyp.

Host

TV pořady

2014 MDR um 4 (TV pořad)
1992 Riverboat (TV pořad)
1991 DAS! (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky