foto

Ksenija Rappaport

  • nar. 25.3.1974 (44 let)
    Leningrad, Rusko, Sovětský svaz
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Kseniya Aleksandrovna Rappoport je ruská herečka. Narodila se v Leningradě, v dnešním Petrohradě. V roce 2000 úspěšně absolvovala Akademii divadelních umění v Petrohradě. Bezprostředně poté získala angažmá v divadle Maly Drama. V divadelní hře Racek hrála postavu Niny Zárečné, ve hře Strýček Váňa postavu Eleny a ve hře Hra bez názvu postavu Sofie.

Zahrála si v takových filmech jako STREETS OF BROKEN LAMPS, BARON, ANNA KARENINA, NICHOLAS II (německá produkce), THE RUSSIAN BRIDE, NATIONAL SECURITY AGENT, EMPIRE UNDER FIRE, CALENDULA FLOWERS, PROKOFIEV (opět německá produkce), GET THEE FROM ME, CRIMINAL PETERSBURG, HOMICIDE, či I PAY UP FRONT.

Účinkovala v italském filmu LA SCONOSCIUTA (2006) a ve filmu nominovaném na cenu Golden Lion LA DOPPIA ORA (2009), za který získala ocenění nejlepší herečka na 66. filmovém festivalu v Benátkách. Zúčastnila se 14. Mezinárodního filmového festivalu v Damašku. Zajímavosti: -je domovskou členkou divadla Malyj Theater -má dceru Dashu (nar.1994)

Lukáš "gatuso" Častulík

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace