foto

Jesse Sullivan

  • nar. 19.8.1989 (29 let)
    USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jesse Sullivan je americká herečka irské národnosti s oblibou irského akcentu angličtiny. Filmově se zviditelnila teprve rolí metalové basistky Lily Mayflower ve svém třetím snímku American Satan. Známější je však na sociálních sítích, kde je již nějakou dobu aktivní a kde ji kupříkladu na Instagramu sleduje téměř 200 tisíc followerů.

Její filmový vzhled drsné basistky ze zmiňovaného filmu částečně koresponduje i s jejím civilním vizuálním projevem. Krátce střižený účes evokuje spíše mladého kluka, a jak sama herečka přiznává, již od mala je přesvědčená o své sexuální lesbické orientaci. Proto také veřejně podporuje hnutí LGBTQ bojující za práva sexuálních menšin.

Její oblíbenou značkou parfémů je řada někdejšího návrháře z módního domu Gucci Toma Forda. Make-up, oproti filmu, ovšem nepoužívá. K její drsnější vizáži též přispívá obliba značky bot Doc Martens.

Ve svém volném čase se věnuje glosování nejrůznějších témat, psaní krátkých povídek a chystá se i na sepsání románu. Kromě toho ráda čte, miluje thrillery, horrory a z jídla sandwiche a japonskou kuchyni. Jejím oblíbeným zvířetem je žralok a stejně tak má ráda drsnější holky, přestože se považuje za velice romantickou. Svůj vzhled zkrášluje i decentním a uváženým tetováním; jedno z nich nese nápis: „Through our bleeding, we are one,“ které tak nápadně evokuje úvodní song čtvrtého alba punkrockové formace AFI.

Jesse zpočátku svou sexualitu tajila a se svým přítelem, s nímž jsou dodnes přátelé, vzešla jejich neplánovaná dcera portugalsko-irské národnosti Arlo Bear Sullivan-Silva (nar. 30. 8. 2008). Křestní jméno dostala po americkém folkovém zpěváku proti sociální nespravedlnosti Arlo Guthrieovi. Herečka však žije ve svazku partnerském se svou vrstevnicí, modelkou Teelou Sullivan (nar. 28. 3. 1989).

Kolssteyn

Herecká filmografie

Filmy

2017 American Satan
2015 Fuckkkyouuu

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace