foto

Freya Allan

 • nar. 6.9.2001 (19 let)
  Oxfordshire, Anglie, Velká Británie

Zajímavosti o tvůrci (8)

 • Zaklínač (TV seriál) (2019)

  - Původně měla tvůrkyně Lauren Hissrich v plánu, aby hlavní tváří seriálu byla především Ciri (Freya Allan). Tvůrkyně navrhovala, že se seriál bude inspirovat u druhé až páté knihy série „Zaklínač“ a Ciri měla být vypravěčem a tím, kdo uvede diváky do světa Zaklínače: „Když jsem začala psát tuhle verzi, uvědomila jsem si to, že tam není dost Geralta (Henry Cavill) a jeho úhlu pohledu, protože je vyprávěno skrze Ciri.“ [Zdroj: Fandimeserialum.cz] (Geralt z Rivie)

 • Zaklínač (TV seriál) (2019)

  - Celé jméno Ciri (Freya Allan) jje Cirilla Fiona Elen Riannon. Dále o ni mluví jako o Lvíčeti z Cintry nebo Zirael. (Geralt z Rivie)

 • Zaklínač (TV seriál) (2019)

  - Freya Allan sa pôvodne hlásila na rolu Marilky (Mia McKenna-Bruce). [Zdroj: Metro.co.uk] (Condwiramurs)

 • Zaklínač - Něco více (S01E08) (epizoda) (2019)

  - Tvůrci jinak vynechali i debatu o Geraltově matce čarodějce a fakt, že Geralt (Henry Cavill) nakonec Ciri (Freya Allan) odmítl. Tvůrci tak spojili více dějových pasáží v jeden celek, aby se tedy mohli vyhnout i samotnému Brokilonu. Geralt tedy neměl být držen v žádném žaláři, ale do zničené Cintry měl dorazit až později. (Geralt z Rivie)

 • Zaklínač - Před pádem (S01E07) (epizoda) (2019)

  - Princezna Ciri (Freya Allan) na konci odříká kousek z tzv. Ithlinina proroctví. Jedná se o starou elfí věštbu předpovídající konec světa, která hraje svoji roli jak v knihách, tak i v herní sérii. Podle věštby pokryje svět hustý led, a pouze elfové díky Starší krvi dokáží přežít. (NiWi)

 • Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

  - V první sérii nejvíce pozornosti dostal Geralt (Henry Cavill) – 198 minut, Yennefer (Anya Chalotra) – 161 minut a Ciri (Freya Allan) – 124 minut. (Geralt z Rivie)

 • Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

  - Lauren Schmidt chtěla představit Ciri (Freya Allan) už v první řadě, ale kdyby dle jejích slov šla podle knih, mohla by Ciri představit nejdříve ve druhé sérii: „Kdybychom zpracovali všechny důležité povídky a pak zpracovali několik setkání Ciri a Geralta (Henry Cavill) z „Meče osudu“, tak bychom vám Ciri představili nejdříve na začátku druhé série. Což dává smysl všem, kteří četli knihy. Takto to proběhlo a je to skvělé, ale pro účely televize jsme to museli udělat jinak. Diváci by jinak v první řadě sledovali jen Geralta a až pak by poznali Yennefer a Ciri, což by mohlo způsobit mírný zmatek. Nevadí nám, že fanoušci nesouhlasí s našimi změnami, ale chci, aby si uvědomili, že tyto změny byly pro nás těžké. Nic nebereme na lehkou váhu.“ [Zdroj: Edna.cz] (Geralt z Rivie)

 • Zaklínač - Začátek konce (S01E01) (epizoda) (2019)

  - Ciri (Freya Allan) se narodila v roce 1250 a na začátku příběhu je jí 13 let. První série končí, když je jí právě 13 let. (Geralt z Rivie)

Herecká filmografie