Reklama

Reklama

Džuri Ueno

nar. 25.05.1986 (35 let)
Kakogawa, prefektura Hjógo, Honšú, Japonsko

Biografie (1)

Herečka a zpěvačka Juri Ueno se narodila 29.5.1986 v Japonsku. Nejprve to vypadalo, že bude mít před sebou sportovní kariéru. Byla hodně dobrá v běhu na krátké vzdálenosti, jenže překonávání osobních rekordů se musela vzdát kvůli problémům s dýcháním. Od 16 let se začala objevovat v televizních filmech a o dva roky později zazářila jako jedna z Swing Girls (2004) v úspěšné komedii o středoškolačkách, které slaví nečekaný úspěch ve stylu big bandu. Za hlavní ženskou… (více)

Zajímavosti (3)

Nodame cantabile (2006)

  • Hlavní postava seriálu, Noda Megumi (Juri Ueno), je založena na skutečné osobě, která navštěvovala na přelomu tisíciletí hudební konzervatoř. V současné době tato žena učí ve měste Fukuoka hru na klavír. (Roby)

Nodame cantabile (2006)

  • Představitelka hlavní role Ueno Juri získala za roli Nodame v roce 2007 cenu za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli na Television Drama Academy Awards. (Roby)

Suwingu gâruzu (2004)

  • Juri Ueno, představitelka Tomoko Suzuki, která se díky filmu naučila hrát na tenor saxofon, zúročila své umění i na dvou albech, které vydala jako hudebnice a zpěvačka. (Terva)

Galerie (99)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2007

Bokura no džidai

Ovládací panel

Fanklub

(9)

Reklama

Reklama