Reklama

Reklama

Střihač

Filmy
1973

Hroch

1972

Lupič Legenda

1971

Svět otevřený náhodám

1970

Svatby pana Voka

1969

Odvážná slečna

 

Slasti Otce vlasti

 

Utrpení mladého Boháčka

1968

Jarní vody

 

Nejlepší ženská mého života

Reklama

Reklama

 

Pražské noci

1967

Dívka s třemi velbloudy

 

Poupě (TV film)

 

Přísně tajné premiéry

 

Zločin a trik II. (TV film)

1966

Lidé z maringotek

 

Poslední růže od Casanovy

1965

Hrdina má strach

 

Odcházeti s podzimem (TV film)

 

Polka jede do světa (TV film)

1964

Hvězda zvaná Pelyněk

 

Komedie s Klikou

 

Místo v houfu

 

Povídky o dětech

 

Příběh dušičkový

1963

Klíčová záležitost (TV film)

 

Lucie

 

Uspořená libra (TV film)

1962

Dva z onoho světa

 

Objev na Střapaté hůrce

 

Poslední etapa

1961

Kde řeky mají slunce

 

Muž z prvního století

1960

Bílá spona

 

Chlap jak hora

 

Osení

 

Případ Lupínek

1959

Dařbuján a Pandrhola

 

Mstitel

 

Princezna se zlatou hvězdou

1958

Cesta zpátky

 

Dnes naposled

 

O věcech nadpřirozených

 

Povodeň

 

Zde jsou lvi

1957

Snadný život

 

Štěňata

1956

Dalibor

 

Labakan

 

Legenda o lásce

 

Zaostřit, prosím!

1955

Dobrodružství na Zlaté zátoce

 

Nechte to na mně

 

Vzorný kinematograf Haška Jaroslava

 

Z mého života

1954

Psohlavci

 

Stříbrný vítr

1953

Měsíc nad řekou

 

Tajemství krve

1952

Konec strašidel

 

Mladá léta

 

Mladé srdcia

1951

Císařův pekař - Pekařův císař

 

Mikoláš Aleš

 

Milujeme

 

Mordová rokle

 

Zocelení

1950

Bylo to v máji

 

Past

 

Posel úsvitu

 

Zvony z rákosu

1949

Dnes o půl jedenácté

 

Dva ohně

 

Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář

 

Pětistovka

 

Revoluční rok 1848

 

Žízeň

1948

Bílá tma

 

Dvaasedmdesátka

 

Návrat domů

 

Vlčie diery

1947

Až se vrátíš...

 

Housle a sen

 

Jan Roháč z Dubé

 

Muzikant

 

Podobizna

 

Polibek ze stadionu

 

Siréna

 

Znamení kotvy

 

Čapkovy povídky

1946

13. revír

 

Muži bez křídel

 

Průlom

1945

Řeka čaruje

1944

Děvčica z Beskyd

 

Jarní píseň

 

Počestné paní pardubické

 

Prstýnek

 

Skalní plemeno

 

Z lásky k tobě

1943

Druhý výstřel

 

Experiment

1942

Barbora Hlavsová

 

Host do domu

 

Muži nestárnou

 

Valentin Dobrotivý

 

Velká přehrada

1941

Advokát chudých

 

Hotel Modrá hvězda

 

Nebe a dudy

 

Roztomilý člověk

 

Rukavička

 

Tetička

 

Těžký život dobrodruha

1940

Druhá směna

 

Katakomby

 

Když Burian prášil

 

Maskovaná milenka

 

Minulost Jany Kosinové

 

Muzikantská Liduška

 

Pacientka Dr. Hegla

 

Pohádka máje

 

Přítelkyně pana ministra

 

Vy neznáte Alberta?

 

Za tichých nocí

1939

Bílá jachta ve Splitu

 

Cesta do hlubin študákovy duše

 

Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo

 

Eva tropí hlouposti

 

Humoreska

 

Hvězda z poslední štace

 

Jiný vzduch

 

Kristian

 

Muž z neznáma

 

U pokladny stál...

 

Ulice zpívá

 

V pokušení

 

Zlatý člověk

1938

Boží mlýny

 

Boží mlýny (německá verze)

 

Cestou křížovou

 

Jarka a Věra

 

Pán a sluha

 

Slečna matinka

 

Soud boží

 

Umlčené rty

 

Vzhůru nohama

 

Včera neděle byla

 

Zborov

 

Škola základ života

1937

Advokátka Věra

 

Děvčátko z venkova

 

Důvod k rozvodu

 

Filosofská historie

 

Harmonika

 

Jarčin profesor

 

Kariéra matky Lízalky

 

Klatovští dragouni

 

Lidé na kře

 

Lidé pod horami

 

Mravnost nade vše

 

Panenství

 

Svět patří nám

1936

Děti velké lásky

 

Jízdní hlídka

 

Manželství na úvěr

 

Páter Vojtěch

 

Ulička v ráji

 

Uličnice

 

Velbloud uchem jehly

 

Švadlenka

1935

Jana

 

Pan otec Karafiát

1934

Hudba srdcí

 

Hřích mládí

 

Nezlobte dědečka

 

Poslední muž

 

Tatranská romance

 

Z bláta do louže

Dokumentární
1971

Sólo pro Jaroslava Marvana

1970

Muž, který rozdával smích

1961

Zasloužilá umělkyně Terezie Brzková

 

Zasloužilý umělec Eman Fiala

1960

Jiřina Šejbalová

 

Národní umělkyně Růžena Nasková

1959

Jaroslav Marvan

1958

Půlhodinka s Ferencem

 

Saša Rašilov

 

Theodor Pištek

 

Vlasta Burian

1955

Mistři zimních sportů

 

Mladé dny

 

Spartakiáda

1947

Na lyžiach cez hrebene Tatier

1945

Na troskách vyrastá život

 

Vlast vítá

1936

Dejte nám křídla

Krátkometrážní
1967

Zločin a trik I. (TV film)

1965

Odsouzený z Pinktownu (TV film)

1964

Dobrodružství s nahým klukem

 

Obraz (TV film)

 

Zkáza Jeruzaléma

1963

Harlémská tragédie (TV film)

 

Smutný půvab (TV film)

1962

Slzy, které svět nevidí (TV film)

1961

Medvěd (TV film)

 

Námluvy (TV film)

Herec

Krátkometrážní
1964

Zkáza Jeruzaléma

Ovládací panel

Reklama

Reklama