foto

Vanessa Evigan

  • nar. 18.3.1981 (37 let)
    Burbank, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Vanessa Lee Evigan se narodila ve znamení Ryb 18.3.1981 v Los Angeles, kde žije dodnes. Není divu, že se z ní stala herečka, členové její rodiny mají také zkušenosti se světem hvězd – otec Greg Evigan je herec, matka Pam Serpe je tanečnicí, o dva roky mladší bratr Jason Evigan zpívá v rockové kapele After Midnight Project a o pět let mladší sestra Briana Evigan se také věnuje herectví. Byl to právě otec, díky kterému se dostala ke hraní, v roce 1987 si s ním zaharála v seriálu „MY TWO DADS“.

Už odmalička toužila po herectví, avšak do věku jedenácti let ji v tom rodiče příliš nepodporovali, neboť se domnívali, že je na takovou práci příliš mladá. Ve dvanácti letech, tedy v roce 1992, získala svou první roli v seriálu „JACK’S PLACE“, díky níž byla nominována v Young Artist Awards jako nejlepší mladá herečka účinkující v seriálu. O rok později se objevila po boku Bena Afflecka v „AGAINST THE GRAIN“. V následujících letech si zahrála v několika seriálech, z nichž pouze „HOW I MET YOUR MATHER“ u nás dosáhl většího úspěchu. Prvním filmem, ve kterém si zahrála, bylo nepříliš úspěšné ZEMĚTŘESENÍ V NEW YORKU. Z roce 2007 ji požádal režisér Bob Saget, s nímž měla tu čest i v sitcomu „THE NORM SHOW“, aby namluvila všechny ženské role v animované komedii FARCE OF THE PENGUINS, dokud neobsadí jiné herečky, zůstala jí pouze role Hilton Penguin.

Vanesse nebyl nadělen pouze talent herecký, ale také se věnuje zpěvu, tanci a psaní. Mezi její další záliby patří zvířata a miluje práci pro charitu. Zatím je svobodná, v letech 2001-2007 byla přítelkyní Roba Bourdona, bubenisty kapely Linkin Park.

Maemi

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace