foto

Katrina Bowden

  • nar. 19.9.1988 (29 let)
    Wyckoff, New Jersey, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Americká herečka a modelka Katrina Bowden (Katie Bowden) se narodila 19. září 1988 v New Jersey ve Spojených státech amerických. Blondýnka s modrýma očima měří 175 cm a její přezdívka je Kit Kat. Mezi její nejoblíbenější nápoje patří malinový a broskvový ledový čaj. Vyrůstala v New Jersey a zde se také od 14 let začala věnovat modelingu a později i herectví. Základní a střední vzdělání získala Katie na dnes již zaniklé Saint Thomas More School v Midland Parku v New Jersey. Poté studovala na Immaculate Heart Academy v New Jersey.

V roce 2006 se poprvé objevila před kamerou ve dvou epizodách televizní série kanálu ABC, ONE LIFE TO LIVE. V tomto dramatickém seriálu, který běžel na televizních obrazovkách již od roku 1968, ztvárnila roli Britney. Zahrála si také v dalších seriálech, v kriminální sérii ZÁKON A POŘÁDEK: ÚTVAR PRO ZVLÁŠTNÍ OBĚTI a také v komediálním seriálu STUDIO 30 ROCK, ve kterém hraje od roku 2006 dodnes (2011) roli Cerie po boku takových hvězd jakými jsou Alec Baldwin, Tina Fey nebo Tracy Morgan. Objevila se také ve videoklipu Dance, Dance od rockové skupiny Fall Out Boy.

V roce 2008 si zahrála vedlejší roli Ms. Tasty v romantické komedii SEX DRIVE. O rok později si zahrála v hororu ZKRATKA KE SMRTI roli Christy. Další roli dostala v roce 2010 v úspěšné kanadské hororové komedii TUCKER & DÁLE VS. ZLO. Film je parodií na klasické teenagerovské vyvražďovačky a Katie si v něm zahrála hlavní ženskou roli jménem Allison. V roce 2011 by se měla Katie Bowden objevit ve vedlejší roli v komedii THE LAST FILM FESTIVAL.

Jiří "Hrabka" Hrabala

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace