Reklama

Reklama

Jason James Richter

Jason James Richter

nar. 29.01.1980 (41 let)
Medford, Oregon, USA

Biografie (1)

Keď mal tri roky, presťahovali sa s rodinou na Hawaii, kde si ho všimla japonská castingová agentúra a vybrala si ho na nakrútenie troch televíznych spotov, čím započala jeho kariéra. V roku 1989 sa vrátili do Los Angeles, kde mohol pokračovať v kariére. Zahral si napríklad hlavnú úlohu chlapca menom Jesse vo filme Free Willy. Pre rolu ho vybrali z viac ako 4 000 kandidátov. K jeho ďalším filmom patria Cops & Robbersons, The Neverending Story III, či Laserhawk.… (více)

Zajímavosti (5)

Zachraňte Willyho 3 (1997)

  • Na většinu externích a kontaktních scén byla použita animatronická kosatka pohybující se ve vodě. Při prvním opětovném shledání Jesseho (Jason James Richter) a Willyho si tak můžeme všimnout, jak robotické kosatce vytéká z očních otvorů voda. (Crust)

Zachraňte Willyho! (1993)

  • Po scéně, kdy Jesse (Jason James Richter) večeří s Greenwoodovími, následuje scéna zobrazující mrak, který vypadá jako kosatka s ploutvemi. Šlo o náhodu při natáčení, nejedná se o tvůrci upravenou scénu. (freelex)

Zachraňte Willyho! (1993)

  • Na konci filmu poté, co Willy přeskočil zeď, Jesse (Jason James Richter) promluví nahlas a rozloučí se s Willym. Scéna velmi připomíná konec filmu Rošťáci (1985), kdy Mikey mluví k sobě a rozloučí se s pirátem Jednookým Willim. Oba dokonce znějí podobným tónem hlasu. Oba záběry se odehrávají severozápadním Pacifiku a oba byly natočeny v Astorii v Oregonu. (freelex)

Galerie (37)

Reklama

Herec

Producent

Filmy
2016

Vicious

Krátkometrážní
2013

The Quiet Loud

Režisér

Krátkometrážní
2013

The Quiet Loud

Scenárista

Krátkometrážní
2013

The Quiet Loud

Ovládací panel

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama