Reklama

Reklama

Darija Pavlovičová

Darija Pavlovičová

nar. 19.11.2001 (21 let)
Praha, Praha, Hlavní město Praha, Česko

Biografie (1)

Darija Pavlovičová je česká televizní a divadelní herečka. Její rodiče pocházejí z Běloruska a Litvy a má také starší sestru Ilariu, se kterou jezdívala na letní divadelní tábory. Jako malá chodila na dramatické kroužky a chvíli také dělala balet. Studovala herectví na Pražské konzervatoři. Svou první hlavní roli získala v televizní pohádce O léčivé vodě, kde ztvárnila princeznu Hanku. Objevila se také v seriálu Kukačky jako Bára a ve Zločinech Velké Prahy si… (více)

Zajímavosti (4)

Zločiny Velké Prahy (2021)

  • Darija Pavlovičová si nesměla holit podpaží. To byl požadavek režiséra Jaroslava Brabce. „Bylo to pro mne nepříjemné, nejsem na to zvyklá. Ale chápu to. Pro některé scény to bylo důležité, hlavně pro ty milostné. Malinko jsem se styděla, spíš jsem byla nervózní, jak to bude probíhat. Bylo kolem spoustu lidí, ale nebylo to tak intimní, jak se zdá,“ přiznala Darija Pavlovičová. (rakovnik)

O léčivé vodě (2020)

  • „Nikdy by mě nenapadlo, že by mě někdo chtěl na princeznu, spíš bych to tipla na čarodějnici nebo čertici, ale byla jsem nadšená,“ uvedla Darija Pavlovičová. (SONY_)

O léčivé vodě (2020)

  • „Hanka je velmi optimistická. Na vše nahlíží pozitivně. V žádné situaci si nechce připustit, že by bylo něco špatně,“ řekla o své postavě Darija Pavlovičová. (SONY_)

Galerie (56)

Reklama

Herečka

Host

Ovládací panel

Fanklub

(5)

Reklama

Reklama