foto

Reneé O'Connor

  • nar. 15.2.1971 (47 let)
    Katy, Texas, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Evelyn Reneé O'Connor se narodila 15. února 1971 v Texasu. Její matka a nevlastní otec vlastnili známou restauraci zvanou Threadgill's. Má staršího bratra, který je vedoucí v potravinářském obchodě. Její první divadelní role byla v osmi a herectví jí úplně pohltilo. Ve dvanácti začala studovat na Alley Theatre a později navštěvovala High School for the Performing and Visual Arts v Houstonu.

Opravdu začala hrát až v šestnácti, kde dělala reklamu pro Mc'Donalds a později pro Exxon. Její první televizní role byla v seriálu Teen Angel. Následovaly další seriály jako FBI: The Untold Stories, NYPD Blue a pak přišla role Gabrielly v seriálu Xena a zároveň hrála v Herculovi.

Nejprve ovšem hrála v prvním filmu Hercula, Hercules a Ztracené království, kde si zahrála princeznu Deianeiru. Má plánované dva filmy. První je 2. června 2007 a nese název Ghost Town a druhý je plánovaný na rok 2008 a film se jmenuje Boogeyman 2.

Je rozvedená a má syna Milese Williama Muira. Je dobrá kamarádka s Lucy Lawless a její oblíbený film je The Piano. Její kočka se jmenuje Kia Ora a vyšplhala na Mount Kilimanjaro. Mezi její hobby patří horolozectví, kickboxing, jízda na koni a malování.

Klára "Trenz" Holubovská

Herecká filmografie

Režijní filmografie

Filmy

2011 Are You Kidding Me
2010 Words Unspoken
2008 Diamonds and Guns

TV seriály

1995 Xena (TV seriál)

Producentská filmografie

Filmy

2016 Watch the Sky

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(23)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace