foto

Mylène Jampanoï

  • nar. 12.7.1980 (39 let)
    Aix-en-Provence, Francie

Biografie

Mylene je známá také jako Lena Jam-Panoi. Její otec je číňan, matka francouzka. Svého otce neznala, tudíž se za ním v 17-i letech vydala do Kanady. Poté se vrátila do Francie a začala studovat na právnické škole v Aix-en-Provence.

Již odmalička se ale toužila stát herečkou. Proto v roce 2001 kontaktovala agenta, který hledal nové talenty a poslala mu svůj životopis a fotografie. Ještě tentýž rok si ji vybrali a obsadili jí do vedlejší role v seriálu POD SLUNCEM V roce 2002 začíná chodit na hodiny herectví, kde si ji za další rok všimne Pascal Luneau a nabízí jí její první velkou roli, ve filmu PURPUROVÉ ŘEKY 2. Touto rolí se hodně zviditelnila a záhy si zahrála ve známém snímku VÁLKA POLICAJTŮ.

V roce 2006 strávila čtyři měsíce v Himalájích, kde natáčela film ÚDOLÍ KVĚTŮ a kde se také seznámila s Milindem Somanem, indickým hercem a modelem. Krátce po skončení natáčení se tato dvojice vzala. Nyní jsou údajně rozvedeni. Zatím naposledy se objevila jako nekompromisní, drsná mstitelka Lucie, v krváku zvaném MARTYRS.

Mylène je často srovnávána se Sophií Marceau a Isabelle Adjani a považována za mladou, rostoucí herečku. Kromě hraní se věnuje i fotomodelingu a v roce 2008 byla zvolena, aby zastupovala vyhlášenou kosmetickou firmu Dior na asijském trhu.

Jaromír "Mírouš" Jahelka

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2008 Ma plus belle émotion de tournage (TV pořad)
2006 Salut les Terriens (TV pořad)
2003 93 Faubourg Saint-Honoré (TV pořad)
1998 Vivement dimanche prochain (TV pořad)
1976 La nuit des Césars (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace