Reklama

Reklama

Asa Butterfield

Asa Butterfield

nar. 01.04.1997 (24 let)
Islington, London, Anglie, Velká Británie

Zajímavosti (24)

Sexuální výchova (2019)

  • Dům, ve kterém žije Otis (Asa Butterfield) s matkou Jean (Gillian Anderson) je ve skutečnosti vzdálen od školy, kam Otis dojíždí na kole, 48 kilometrů. Ve skutečnosti se nazývá The Chalet a byl postaven v roce 1912 s exteriérem v norském stylu. Dům je celý dřevěný a má například pět ložnic a tři koupelny. Jeho současný majitel Stuart Morgan se po úspěchu seriálu dokonce rozhodl, že si ho bude moci kdokoliv pronajmout na letní dovolenou. (EndyseQ)

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

  • Sirotčinec slečny Pelegrinové se natáčel v Antverpách - Brasschaatu v Belgii. Supermarket z úvodu filmu se nachází v ulici 2333 34th Street South, St. Petersburg na Floridě. Dům dědy Abea (Terence Stamp) se nachází v Sun City Center na Floridě, stejně tak Jakův (Asa Butterfield) dům ve městě Largo. Sirotčinec vystupující ve filmu se natáčel na zámku Torenhof Castle na severu Antwerp (Belgie). Původně měl Tim Burton vyhlédnutý jiný dům, ale kvůli špatné statice v něm nemohl natáčet. (MTHRFCKR)

Enderova hra (2013)

  • Film úplne vynechal druhú dejovú líniu knižnej predlohy, v ktorej sa Enderovi (Asa Butterfield) súrodenci Peter (Jimmy Pinchak) a Valentina (Abigail Breslin) pokúšajú ovládnuť svet prostredníctvom mediálnej manipulácie. (Macejko)

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(162)

Reklama

Reklama