foto

Mélanie Bernier

  • nar. 5.1.1985 (32 let)
    Tours, Indre et Loire, Francie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Mélanie Bernier si k herectví našla cestu již v mladém věku a to prostřednictvím divadla v městečku nedaleko jejího rodného Tours. V roce 1994 nastoupila do Théâtre Rouge. Zahrála si např. v Čechovových Třech sestrách, Saint-Exupéryho Malém princi nebo v Héloïse Patricka Cauvina.

Její první filmovou rolí byla Cécilie v komedii BARNIE ET SES PETITES CONTRARIÉTÉS (2000). Dále získávala nabídky především z televize. K filmu se vrátila v roce 2006 vedlejší rolí ve snímku LE TEMPS DES PORTE-PLUMES po boku Jeana-Paula Rouva a Anne Brochet. Následovaly vedlejší role v komediích PASSE-PASSE (2008), MODERN LOVE (2008), hvězdně obsazeném MES STARS ET MOI (2008) nebo v LE COACH (2009). Přerod přichází až v roce 2010, kdy je obsazena do hlavní role v dramatu MADEMOISELLE DROT a také do hlavní role v thrilleru L'ASSAUT (2011) v režii Juliena Leclerqa, pojednávajícím o únosu letadla Air France v prosinci 1994.

Následovaly další vedlejší role v úspěšné komedii LA TÊTE EN FRICHE po boku Gérarda Depardieu a v další komedii LA DÉLICATESSE (2011), kde sekundovala Audrey Tautou. Jejím zatím posledním snímkem je komedie POPULAIRE (2012) v hlavní roli s Romainem Durisem a Déborou Francois.

R "fleurette" G

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace