foto

Libor Šula

  • nar. 30.5.1977 (43 let)
    Štíty, Československo

Biografie

Libor Šula se narodil 30. května roku 1977 ve Štítech u města Šumperk. Úspěšně vystudoval soukromou střední integrovanou školu technologickou v Mohelnici. Po nějaké době se rozhodl udělat si kadeřnickou kvalifikaci na SSOU v Praze, což se promítlo do jeho budoucí kariéry. Tomuto řemeslu se rozhodl věnovat naplno a tak se vydal na dráhu kadeřníka. Zkušenosti sbíral po celé Evropě, hlavně v Londýně a Itálii, po návratu do Prahy i ve vyhlášených salonech Portrait a Jacques Dessange.

V roce 1999 otevřel v centru Prahy na Starém Městě svůj vlastní Libor Šula The Salon. Šula patří mezi absolutní špičku nejen v republice, ale i v celé Evropě. V letech 2002 až 2006 posbíral celkem 58 nominací v prestižní kadeřnické soutěži Hairdressing Awards a 19 z nich jich proměnil na vítězství. Společne se salonem také provozuje Libor Šula The Academy, kde se snaží zdokonalovat práci kadeřníků za pomoci nejnovějších trendů a nově také poskytuje profesionální kurzy líčení. Od roku 2003 je "Local ambassador" pro firmu Schwarzkopf Professional ČR.

V roce 2009 uvedla TV Prima reality show NAHÁ JSI KRÁSNÁ, jejíž byl Šula moderátorem, avšak nesetkala se s velkým úspěchem. O dva roky později byl zvolen jako poradce a asistent Nory Mojsejové do kontroverzní reality show ŠÉFKA. Libor se naprosto otevřeně a bez rozpaků přiznává k homosexuální orientaci a v profesním životě se řídí heslem: "Kadeřník se nesmí dívat na zákazníka jen očima, ale hlavně rozumem.

Lukáš "Ruuzha" Růžička

Host

TV pořady

2020 Kabinet Dr. Honzáka (TV pořad)
2016 Mise nový domov (TV pořad)
2011 Šéfka (TV pořad)
2009 Nahá jsi krásná (TV pořad)
2008 TOP STAR magazín (TV pořad)
2005 Inbox (TV pořad)
2004 Uvolněte se, prosím (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky