Reklama

Reklama

Denis Ménochet

nar. 1976
Enghein-les-Bains, Val-d'Oise, Francie

Biografie (1)

Francouzský filmový a seriálový herec, který vyrostl ve Feucherolles, se čím dál víc dostává do širšího diváckého povědomí. Jeho herecké počátky mapujeme v seriálu JULIE LESCAUT. Poté u televizní produkce zůstal až do roku 2007, kdy přichází role v EDITH PIAF a HANNIBAL RISING.V roce 2009 padl do oka režisérovi Tarantinovi, který ho uplatnil v blockbusteru INGLOURIOUS BASTERDS. Nezapomenutelná role skvělého a neohroženého chovatele skotu Perriera LaPaditea, který… (více)

Zajímavosti (3)

Speciální jednotka (2011)

  • Použité pistole speciální jednotky ve filmu byly převážně Glock 17 s tlumičem ráže 9x19mm, tedy kromě Lucase (Denis Menochet), který svůj Glock 26 ráže 9x19mm s inoxovým závěrem dal na obranu Else (Diane Kruger) tzv. jen pro případ, dále kromě velitele Kovaxe (Djimon Hounsou), který byl vyzbrojen pistolí SIG X-FIVE ráže .45 ACP, a kromě Tic-Taca (Benoît Magimel), který měl Berettu 92FS ráže 9x19mm. (c.tucker)

Speciální jednotka (2011)

  • Použité samopaly speciální jednotky s tlumičem byly Heckler & Koch H&K MP5SD3 ráže 9x19mm a Heckler & Koch MP5K (Kurz s tlumičem) stejné ráže, kterým byl vyzbrojen Lucas (Denis Menochet). (c.tucker)

Hanebný pancharti (2009)

  • Natáčení začalo 9. října 2008 v malém německém lázeňském městečku Bad Schandau v prostoru někdejší Německé demokratické republiky. Úvodní scéna filmu, kde Perrier LaPadite (Denis Ménochet) seká dřevo, se natáčela nedaleko českých hranic (Mikulášovice, Dolní Poustevna), v  německé obci Sebnitz, konkrétně na polní cestě mezi hospodou Waldhaus a silnicí na Ottendorf. Natáčení skončilo 6. února 2009. (smack)

Galerie (62)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2019

Clique dimanche

Ovládací panel

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama