Reklama

Reklama

Ahmed Best

Ahmed Best

nar. 19.08.1973 (48 let)
New York City, New York, USA

Biografie (1)

Ahmed Best narozen v New Yorku je známý především jako Jar Jar Binks z filmové ságy Star Wars. Ještě před svým účinkováním ve sci-fi sáze působil zejména jako moderátor. Moderoval např. 68th ANNUAL ACADEMY AWARD SHOW, THE TODAY SNOW. Působil také v divadle a hrál ve filmu LEAN ON ME. Hrál v hudební skupině Stomp, kde si ho všiml George Lucas, který si ho vytipoval do nové trilogie Star Wars.Největší prostor dostal v E1, ale Jar Jar se stal mezi fanoušky nepopulární… (více)

Zajímavosti (2)

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

  • Keď Obi-Wan a Anakin vstúpia do baru na Coruscant na začiatku filmu, je možné zazrieť niekoľko hercov, ktorých nie je možné vo filmoch vidieť, kvôli kostýmom alebo makeupu. Napríklad Anthony Daniels (C-3PO), alebo Ahmed Best (hlas Jar Jar Binksa), na ktorého plece položí Anakin ruku. (klayman)

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

  • Epizoda I obsahuje kompletně digitální postavy: Jar Jar (někdy je hrán Ahmedem Bestem a digitální je pouze hlava), Watto, Sebulba; několik kompletně digitálních scén: závody kluzáků a závěrečná bitva Gunganů s battle droidy, ve které účinkovalo 30.000 CGI (počítačem generovaných) postav. (Krasus)

Galerie (9)

Reklama

Herec

Host

Režisér

TV seriály
2008

This Can't Be My Life

Ovládací panel

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama