foto

Jocelin Donahue

  • nar. 8.11.1981 (36 let)
    Bristol, Connecticut, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jocelin je modelka (svého času např. tvář Levi´s) a reklamní herečka, jež se postupem času stává spíše plnohodnotnou herečkou, než modelkou. V rodném Bristolu vystudovala střední školu a později získala diplom ze sociologie na newyorkské univerzitě.

Po hereckých začátcích v krátkometrážních filmech si zahrála v roce 2007 po boku několika hereckých hvězd v dramatickém seriálu DIRTY SEXY MONEY, dále následovala vedlejší role ve westernovém horroru STOPY ZMIZELÝCH, až konečně v roce 2009 slaví zatím svůj největší úspěch coby hlavní postava ve filmu DŮM ĎÁBLA, kde za ztvárnění postavy Samanthy získala ocenění nejlepší herecký výkon na každoročním horrorovém festivalu LA Screamfest. Po několika dalších vedlejších rolích v béčkových filmech se objevuje v pokračování úspěšného horroru INSIDIOUS a v současné době se chystá na spolupráci s uznávaným režisérem Terrencem Malickem v jeho novém snímku KNIGHT OF CUPS.

O jejím soukromém životě bohužel nejsou známy podrobnosti.

Socraates

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace